Integracja europejska a przemiany kulturowe w Europie

Integracja europejska a przemiany kulturowe w Europie

Autor:

Autorzy tekstów zawartych w książce zwracają uwagę na ważne zjawiska i procesy dokonujące się współcześnie w Europie Środkowej mające wpływ na przebieg procesów integracyjnych. Wykorzystują różne perspektywy badawcze. a swoje wywody osadzają w odpowiednio dobranych koncepcjach teoretycznych. Wykorzystują bogaty. umiejętnie zgromadzony materiał empiryczny. Rejestrują procesy zmian kulturowych na różnych poziomach i stawiają ważne pytania zarówno dla dalszych badań jak i dla praktyki społecznej i politycznej. Ukazują blaski i cienie. a nawet zagrożenia wynikające z dokonujących się procesów integracyjnych. szczególnie w wymiarze mobilności przestrzennej.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 15.6


ISBN

9788324225309: Wydawnictwo

Format

17: https://woblink.com/ebook/anatomia-kulturowej-legendy-nizynski-grundgens-donhoff-pilsudski-kowal-grzegorz-207081u

Cena:


Pocałunek nieba

Autor: Wojciech Walaszczyk

Książka. którą trzymasz w dłoniach. jest opisem wydarzeń. jakie miały miejsce na przełomie listopada i grudnia 2018 roku w Centrum Chrześcijańskim Winnica w Rybniku. kiedy to „Niebo pocałowało ziemię”. Autor nie tylko relacjonuje samo wydarzenie. ale także dzieli się tym. czego Bóg nauczył go podczas tego szczególnego czasu nawiedzenia. Z kolei ostatnia cześć książki zawiera inspirujące świadectwa ludzi. w życiu których „Pocałunek Nieba” pozostawił trwały ślad. Po tej lekturze w twoim sercu zapłonie pragnienie Bożej obecności i rozbudzi się głód działania Ducha Świętego – Tego. który wymyka się wszelkim schematom i nieustannie zaskakuje swoją mocą.

Rekomendacje:

Dlaczego uważam. że warto tę książkę przeczytać? Chociaż nie byłem w Winnicy w trakcie Pocałunku Ni

25: https://woblink.com/ebook/poland-can-into-space-michal-sieradzki-206882u

Cena:


ISBN

9788324225309: Wydawnictwo

Format

17: https://woblink.com/ebook/anatomia-kulturowej-legendy-nizynski-grundgens-donhoff-pilsudski-kowal-grzegorz-207081u

Cena:skanem gowork, przetrwać noc, e-booki, postanowienia artykułów henrykowskich, tokarczuk opowiadania, ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii, ps wciaz cie kocham jenny han chomikuj, dzieci z leszczynowej górki test, kod rabatowy beck, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, odważne dusze pdf, fraszka raki interpretacja, krzysztof rejmer, polska odwraca oczy pdf…