https://woblink.com/product-publication/download/126110/epub

https://woblink.com/product-publication/download/126110/epub

1:

:

Cena:


Wydawnictwo Kobiece

Format: EPUB.MOBI

26.9

1:

Cena:


Inne Światy

Autor: Jakub Małecki

Niesamowite obrazy Jakuba Różalskiego i ich nieoczywisty przekaz budzący niepokój. często grozę. znajdują odzwierciedlenie w historiach stworzonych przez znakomitych autorów.

Opowiadanie Sylwii Chutnik to oniryczny. groteskowy zapis nocy spędzonej w praskim szpitalu. Aneta Jadowska przenosi nas do tatarskich Bahonik z początku XX wieku. Anna Kańtochprzedstawia historię alternatywną Polski roku 1943 – kraju dobrobytu rządzonego przez króla Jana VI Sobieskiego. Aleksandra Zielińska umieściła akcję w górniczej osadzie przy nieczynnej kopalni. w której trzewia zapuszcza się mały chłopiec.

Jacek Dukaj olśniewa kunsztem. opowiadając o Japonii z okresu Meiji. inżynierze z dalekiego Kraju. Którego Nie Ma. i jego latających maszynach z metalu lżejszego od powietrza. 

32.99: https://woblink.com/ebook/mindhunter-podroz-w-ciemnosc-john-douglas-mark-olshaker-134604u

Cena: Mark Olshaker


Każdy został człowiekiem

Autor: Piotr Nesterowicz

W latach 1946–1960 ze wsi do miasta przeniósł się co trzeci młody człowiek. Część z nich zasiliła rzesze niewykwalifikowanych pracowników fizycznych. dla wielu jednak przeprowadzka wiązała się z błyskawicznym awansem społecznym: zostali pracownikami administracji publicznej. zasilili kadry pedagogiczne czy wojskowe. ‚Każdy został człowiekiem’ jest zapisem doświadczeń młodych ludzi urodzonych na wsi. których na początku lat 50. porwał urok nowej Polski. To swoista kronika ich sukcesów i porażek związanych ze zdobywaniem wykształcenia i świadomości politycznej. ze zmianą środowiska i ucieczką do miast w poszukiwaniu własnego miejsca w socjalistycznej rzeczywistości.

Punktem wyjścia tej niezwykłej reporterskiej opowieści jest monumentalne. dziewięciotomowe w

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 38.45


ISBN

9788366381520: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/pokazucha-budzisz-stasia-161767u

Cena:


ISBN

9788365521545: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/blad-dodruk-elle-kennedy-anna-mackiewicz-22427u

Cena:świat z dużej czy małej, fizjoterapia w pediatrii, smak szczęścia agnieszka maciąg, okna z widokiem na weronę, ksiazki za darmo, krew świętego sebastien de castell, zdradzona pdf, opiekun medyczny w praktyce pdf, czy wojna jest dla dziewczyn pobierz, iwan konwicki z domu iwaszkiewicz, kroniki archeo tom 1, na tropach smętka pdf, zimowy ogród kristin hannah, system finansowy państwa, domniemanie niewinności niewinna pdf…