Szklane dzieci

Szklane dzieci

Autor: Kristina Ohlsson

Nastoletnia Billie nie wierzy w duchy. Ale z jej domem naprawdę jest coś nie tak! Czasem słychać dziwne odgłosy. stukanie w okno. a lampa w salonie buja się tam i z powrotem bez żadnego powodu… Billie. szukając wraz z przyjaciółmi poprzednich lokatorów domu. wpada na trop niewiarygodnych wydarzeń sprzed lat.

 „Szklane dzieci” to pierwszy tom serii o tajemniczych i niesamowitych przygodach trójki nastolatków ze szwedzkiego miasteczka.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 23.2


Kłamca 1. Wydanie III

Autor: Jakub Ćwiek

Jest jeden Bóg To znaczy był. bo odszedł i dziś nikt nie wie. gdzie się podziewa.

Zanim jednak zniknął na dobre. dał ludziom wyobraźnię. wolną wolę i siłę wiary. a ci wykorzystali owe dary. by stworzyć sobie nowych bogów. półbogów. tytanów i innych. którzy zasiedlili ziemię i wprowadzili nowe porządki.

Aniołowie potrzebują sojusznika. którego nie obowiązują ich rygorystyczne zasady i prawa. Kogoś. kto pomoże im wygrywać w toczących się na ziemi starciach i bez problemu odnajdzie się zarówno pośród istot mitycznych. jak i współczesnych ludzi.

Wybór archaniołów pada na Lokiego. boga ognia i kłamstwa z panteonu Asów. Współpraca zaczyna się obiecująco. ale czy ktoś taki jak on da się długo trzymać na krótkiej smyczy?

 

Kubie musiało nie być ła

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


Format

EPUB.MOBI: 7534

https://woblink.com/ebook/niemcewicz-od-przodu-i-od-tylu-karol-zbyszewski-7534u

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788307034676: Wydawnictwo

Format

57.8: https://woblink.com/ebook/imperium-podroz-po-cesarstwie-rzymskim-sladem-jednej-monety-alberto-angela-katarzyna-konior-tamara-lozinska-174295u

Cena:


Aleja Narodowa

Autor: Jaroslav Rudiš

Tym razem autor wpadł w furię. Powieść ułożył jak manifest. O kapitalizmie. komunizmie. miłości – owszem. czułości – no. powiedzmy. Z bohaterem Samo Zło. Jak zawsze błyskotliwy. bardziej niż zwykle przewrotny. ciągle chwilami zabawny. Wkurzony. Totalnie zaskakujący’. (Aleksandra Boćkowska)

Wydawnictwo: Książkowe Klimaty

Cena: 25moj ojciec pablo escobar, adam żurawin, 21 lekcji na xxi wiek pdf, jestem legendą richard matheson, sens życia i sens wszechświata, grzeszny zdobywca laurelin paige pdf, victor hugo dzwonnik z notre dame, smak pokusy riva scott pdf, upadek gigantów audiobook, skin coach książka, ars bene vivendi, genialna przyjaciółka tom 2, trybalski, torańska teresa, juliusz słowacki oda do wolności…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin