Pokochaj poniedziałki. Jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym?

Pokochaj poniedziałki. Jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym?

Autor: Karpeta Joanna

  • Czy na myśl o poniedziałku zaczyna cię boleć brzuch?
  • Czy już w niedzielne popołudnie pogarsza ci się nastrój?
  • Czy tylko w weekendy czujesz. że żyjesz?
  • Czy inni zauważają u ciebie spadek energii i zmiany w zachowaniu?

Jeśli tak. to szybko zacznij działać. ponieważ najprawdopodobniej masz pierwsze objawy wypalenia zawodowego. Na szczęście na wczesnym etapie tego procesu możesz zrobić naprawdę wiele. aby go powstrzymać i uniknąć dalszych negatywnych konsekwencji. Pamiętaj: wypalenie zawodowe jest jak grypa – może dotknąć każdego. Warto zatem wiedzieć. jak się przed nim chronić.

Joanna Karpeta – coach. trener biznesu. ekspertka w dziedzinie rozwoju osobistego i budowania relacji społecznych – sama doświadczyła wypalenia zawodowego. dlatego postanowiła pomóc innym uniknąć tego przykrego stanu. Udało jej się w sposób niezwykle zrozumiały i zarazem interesujący połączyć teorię z praktyką oraz fikcję literacką ze specjalistyczną wiedzą.

Poznaj historie ludzi takich jak ty: aktywnych zawodowo. będących w (szczęśliwych bądź nie) związkach. mających dzieci i bezdzietnych. lepiej lub gorzej sytuowanych. mających marzenia i ambicje. problemy i rozterki. różne potrzeby i oczekiwania. Dowiedz się. na przykładzie losów pielęgniarki. handlowca. menedżera. nauczycielki. urzędnika i przedsiębiorcy. na czym polega wypalenie zawodowe i jak mu przeciwdziałać. jakie ćwiczenia wykonywać oraz jak postępować w sytuacjach kryzysowych. Skorzystaj z tej skarbnicy wiedzy. rad i wskazówek. aby praca nigdy nie stała się dla ciebie jedynie źródłem frustracji.

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 39.9


ISBN

9788365891938: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/nawrocony-artur-kawka-monika-wysocka-185705u

Cena: Monika Wysocka


Dziennikarz

Autor: Kaźmierczak Maciej

Eryk Prus. łódzki dziennikarz śledczy. dzieli swoje życie pomiędzy pracą. narzeczoną a niezobowiązującymi kontaktami z młodymi kobietami. Pewnego dnia naczelny wysyła go do Krakowa. aby zbadał sprawę aktorki Adeli Braun. Kobieta twierdzi. że jest prześladowana na tle seksualnym i postanawia nagłośnić sprawę w mediach.

Dziennikarza najbardziej cieszy fakt. że będzie mógł odpocząć od Łodzi i narzeczonej. Jednak sytuacja z aktorką zaczyna się komplikować. Adela kłamie. Jej opowieści nie tworzą spójnej całości. Eryk. chcąc poznać prawdę. trafia na nowy. tajemniczy trop niepowiązany z kobietą. której sprawą miał się zająć.

Kłamstwa coraz mocniej owijają się wokół szyi Eryka i wkrótce okazuje się. że jedyną osobą będącą w pułapce jest on sam.

1:

Cena:


Chaos zmysłów. Potwory z ciemności. Tom 3

Autor: Pepper Winters

Tess nie może pozbyć się potworów. które wciąż kryją się w jej myślach. Brutalne wydarzenia z Rio nie pozwalają jej wrócić do wspólnego życia z ukochanym.

Q nie może znieść widoku cierpiącej Tess. której dał wolność i obdarzył miłością. Walczy ze sobą. aby siłą nie wydusić z niej prawdy o tym. co się działo. gdy została porwana.

Musi coś zrobić. inaczej ich szansa na szczęście przepadnie bezpowrotnie. Spragniony zemsty zaczyna przekraczać kolejne granice. nie zauważając nadchodzącego niebezpieczeństwa.

_____

Pepper Winters to pełnoetatowa pisarka. która swój warsztat szkoliła w „New York Times” i „Wall Street Journal”. Wielokrotnie nagradzana za najlepsze Dark Romance. najlepszego Bohatera czy serię BDSM. Wydała już dw

29.9: https://woblink.com/ebook/przetrwac-probe-czasu-strzelecka-halina-186518u

Cena:wielki mistrz trudi canavan, łukasz kwadrans, janusz molis, nie puszczaj mojej dłoni, piorun pdf, fizjologia człowieka pdf, darmowe książki pdf pełne wersje, grzegorz świątoniowski, parabellum: głebia osobliwości, historia administracji w polsce, 1984 orwell pdf, pakt ribbentrop beck pdf, księga powtórzonego prawa…