Dylematy demokracji. Kontekst polski

Dylematy demokracji. Kontekst polski

Autor: Dybel Paweł

Nowa książka Pawła Dybla. wybitnego znawcy psychoanalizy. hermeneutyki oraz filozofii politycznej. potwierdza znakomitą klasę naukową tego uczonego. Książka dotyczy węzłowych problemów współczesnej filozofii politycznej. które dyskutowane są w kontekście gorących polskich sporów o kształt życia politycznego. Stanowi ona znaczące wydarzenie w polskiej humanistyce. Dostajemy w niej ogromną dawkę wiedzy na temat współczesnych sporów politycznych. ale pokazanych z punktu widzenia konsekwentnie zarysowanej perspektywy teoretycznej autora. Odniesienie tych sporów do kontekstu polskiego i temperament polemiczny autora sprawiają. że książka ta będzie ważnym w głosem w dyskusji o stanie polityki w naszym kraju.

Leszek Koczanowicz

 

Książka Pawła Dybla to rozbudowana i nader interesu

Wydawnictwo: Amber

Cena: 21.8


Przywództwo. Złote zasady

Autor: John C. Maxwell

Mądrzy liderzy uczą się na własnych błędach. Najmądrzejsi liderzy uczą się nie tylko na błędach innych. lecz i na ich sukcesach.

John Maxwell. doświadczony lider. jeden z 25 najlepszych autorów Amazon.com. którego bestsellerowe książki sprzedano w 13 milionach egzemplarzy. dzieli się z czytelnikami swoim 40-letnim doświadczeniem w zarządzaniu. Chce pomóc ci w pełnym wykorzystaniu twojego potencjału. dzieląc się z tobą swoimi złotymi myślami dotyczącymi przywództwa. W każdym z 26 rozdziałów ukryta jest bryłka szlachetnego kruszcu – ponadczasowe lekcje przywódcze. Razem składają się one na sześciomiesięczny program mentoringu. przeprowadzany przez prawdziwego eksperta od spraw przywództwa.

Skorzystaj z wiedzy Maxwella. który daje odpowiedzi na trudne pytania

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


W stronę przejścia

Autor: Klara Kawecka

Niezwykła przyjaźń. radości. kłótnie. smutki i rozterki.

Nowe doświadczenia i wspólne tajemnice.

Pytania rodzące się w głowie.

Doskonała analiza psychologiczna ludzkich zachowań.

Pewna rodzina spędza wakacje w górskiej dolinie. Rządni przygód wybierają się na wycieczkę. podczas której odkrywają tajemniczy. opustoszały dom. Jak się dowiadują. właściciel przepadł w zagadkowych okolicznościach.

Ciekawość nie pozwala im przejść obojętnie obok tego znaleziska. Tak rozpoczyna się niesamowita przygoda pełna zagadek. sekretów i magii. 

Konsekwencje postępowań. które mają doprowadzić do odnalezienia zaginionego człowieka. jak klocki domina przewracają się kolejno po wprawieniu w ruch pierwszego elementu. Z każdym krokiem zbliżają się do

32: https://woblink.com/ebook/system-sulta-milkowski-maciej-184569u

Cena:


1

:

:

Cena:ewa nowicka świat człowieka świat kultury pdf, suplementy diety książka, syn mafii pdf, "zdrada scenarzystów", książka o 2 wojnie światowej, od lenina do putina, tukaj albo próby przyjaźni, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, diagnostyka w kinezyterapii i masażu pdf, algorytmy i struktury danych pdf, wschody i zachody księżyca konwicki, scarrow simon, konrad kuśmirak, obliczanie dawki leku…