Nie patrz

Nie patrz

Autor: Moss Marcel

„Próbuję powstrzymać się od krzyku. Leżę pod kołdrą i udaję. że rozmowa sprzed chwili nie miała miejsca. To moje ostatnie sekundy wolności. Czy ten koszmar kiedyś się skończy?”

Ewa na co dzień jest szanowanym psychoterapeutą. Skrywa jednak mroczną tajemnicę. którą poza nią zna tylko jedna osoba.

Pewnego dnia kobieta dostaje na Instagramie wiadomość video od swojej byłej pacjentki. Martyny. która przebywa na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym. Gdy odtwarza filmik. widzi sceny. o których wolałaby zapomnieć.

Tylko Martyna wie. co Ewa zrobiła przed laty. Teraz grozi. że upubliczni nagranie. jeżeli lekarka nie pomoże jej w rozwiązaniu sprawy głośnego morderstwa sprzed kilku miesięcy. Ewa wie. że musi się zgodzić. W miarę zgłębiania się

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 10.95


Enola Holmes. Sprawa leworęcznej lady

Autor: Nancy Springer

Polscy czytelnicy poznali młodszą siostrę słynnego Sherlocka w listopadzie zeszłego roku. kiedy to rozwiązała swą pierwszą sprawę. odnajdując zaginionego markiza. W „Sprawie leworęcznej lady”. Enola. wcielając się w rolę asystentki znanego perdytorysty. panny Ivy Meshle. prowadzi dochodzenie dotyczące zaginięcia lady Cecily Alistair. a przy okazji dowiaduje się. jakie są konsekwencje leworęczności w wiktoriańskim społeczeństwie oraz co to znaczy „proletariat”.

Enola jest bystra i ma dobre serce – nocami pomaga londyńskim biedakom. rozdając jedzenie i ciepłe ubrania. W dzień natomiast ukrywa się przed braćmi i tropi złoczyńców i krętaczy.

Fani Enoli mają jeszcze jeden powód do radości – właśnie powstaje filmowa adaptacja serii Nancy Springer. Odpow

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 19.75


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324061877: Wydawnictwo

Format

17.63: https://woblink.com/ebook/bashobora-czlowiek-ktory-wskrzesza-zmarlych-marek-keskrawiec-206691u

Cena:


Cham z kulą w głowie

Autor: Ziemowit Szczerek

Posłuchaj. drugiej wojny światowej nie było.

Warszawa nigdy nie została zniszczona. dzisiaj pod łukami triumfalnymi spacerują Polacy. Żydzi i Ukraińcy. Warszawa – Buenos Aires Słowiańszczyzny – swego tanga nikomu nie szczędzi.

Ale teraz. teraz to miasto. które nie przegrało. spływa krwią. Ulica szepcze o Kubie Hieroglifie i spisku tajnych stowarzyszeń. Kolejne trupy bez głów walają się po ulicach. a świat pogrąża się w chaosie.

Kary. słuchaj. to sprawa dla ciebie. Ten ktoś zabija równie dobrze jak ty. I chce z tobą wyrównać rachunki. Kary. ty jesteś bękart. zdrajca i dezerter. Ale jesteś też detektyw. więc rusz tyłek i zajmij się tym. Przestań chlać i wstawaj. Trupy nie będą czekać.

Zbrodnia. namiętność i wojna na wszystkich szczeblach. Kryminał i epick

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29jennifer probst książki, stephen king uciekinier, normalni ludzie sally rooney, kacper niewypał, ken follett trylogia, literatura sredniowiecza, norman peale, prawictwo utracone biorę cię za żonę pdf, kapitan majtas książka, prawo administracyjne skrypt, norwegian wood pdf, test na aktywne słuchanie, współczesna kobieta, revved pdf, na dworze króla artura, metro książki, remigiusz mróz chyłka zaginięcie, virion tom 3 kiedy, rycerze starej republiki…