Kręgi

Kręgi

Autor: Zbigniew Zborowski

Mężczyźni. Nie wyglądali na potwory. Ten z prawej był niski i pulchny. o jowialnej twarzy. Środkowy był wyższy. ale znacznie starszy. Po lewej stał najmłodszy. z brzuszkiem rysującym się pod dresową bluzą. Może nie jest tak źle? Może chcieli tylko ponapawać się trochę jej strachem? Zażartować?

Nie. W ich oczach było coś. co odbierało nadzieję.

W warszawskim parku zostaje znalezione ciało nastolatki. Młoda dziewczyna ma odcięte dłonie. Rusza policyjne śledztwo.

W tym samym czasie wyrzucony z policji Bartosz Konecki. dorabiający jako prywatny detektyw. dostaje zlecenie: ma śledzić młodą aktorkę. Odkrywa. że dziewczyna stara się zebrać informacje na temat brutalnego morderstwa sprzed lat. Morderstwa. które do złudzenia przypomina niedawną zbrodnię na nastolatce.

Czy z

:

Cena:


Polska wieś. Minibook

Autor: autor zbiorowy

W naszym społecznym mini-przewodniku miesięcznika ‚Znak’ przyglądamy się polskiej wsi. Zastanawiamy się. jak zmieniało się jej oblicze w czasie powojennych przemian oraz jak funkcjonowała w polskiej myśli politycznej.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


Magiczny Nowy Jork. Część druga

Autor: Diana Palmer

Po trudnych początkach w Nowym Jorku Ivory wreszcie wychodzi na prostą. Zostaje główną projektantką w słynnej firmie odzieżowej. Zyskuje zaufanie pracowników. szef ją nie tylko wspiera. ale też szczerze kocha i namawia na małżeństwo. Doceniana i otoczona życzliwością. Ivory powoli zapomina o latach upokorzeń i trudnej przeszłości. Dotychczas przed nią uciekała. jedno wydarzenie sprawi. że teraz będzie musiała stawić jej czoła. 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


34181

31.99: https://woblink.com/ebook/rozmowy-z-katem-2018-kazimierz-moczarski-34181u

1

:

Cena:


Trzy odbicia w lustrze DODRUK

Autor: Zbigniew Zborowski

Czy można ocalić miłość. kiedy świat wokół płonie? Jak wziąć w ramiona dziecko. kiedy ręce ma się unurzane we krwi?

Latem 1939 roku Zosia marzyła o lepszym życiu. O tym. by się na dobre wyrwać z biedy warszawskiego Powiśla. zdobyć wykształcenie i spokojną przyszłość. Prawie się jej udało. Prawie. Ostatecznie jednak wszystko poszło nie tak. I to nie tylko za sprawą wojny. która zastała ją w majątku ziemskim na Wołyniu. do którego wkrótce wtargnęli Sowieci. Przede wszystkim podjęła jedną złą decyzję. która zaważyła na całym jej życiu.  Może to skutek klątwy rzuconej na nią jeszcze przed wojną? Zosia przeciwstawia się złu. uzbrojona jedynie w miłość. Do swojej córki. do wypróbowanych przyjaciół i… do tajemniczego mężczyzny o oczach anioła. któ

1:

Cena:utylitarne, moda polska warszawa, michael jordan książka, naucz się żyć, witaj karolciu, europa norman davies, mateusz jurczyk, tora po polsku, business intelligence pdf, srodki kompensacyjne, cities skylines poradnik, księga dzikości, sztuczna inteligencja książka, niezdobyta tom 2, rycerz w literaturze, bog liczy lzy kobiet, psychoza bloch…