ISBN

ISBN

9788365891419: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/dlonie-smierci-skorupski-grzegorz-185701u

Cena:


ISBN

9788381471596: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/skazany-na-zlo-adrian-bednarek-135724u

Cena:


Zbieranie kości

Autor: Ward Jesmyn

Najsłynniejsza powieść autorki bestsellerowego Śpiewajcie. z prochów. śpiewajcie i zarazem pierwszej kobiety. która dwukrotnie otrzymała prestiżową National Book Award.

Nad Zatoką Meksykańską formuje się huragan. który już wkrótce zagrozi życiu setek tysięcy ludzi. W przybrzeżnym miasteczku Bois Sauvage w stanie Missisipi czternastoletnia Esch i jej trzej bracia próbują zebrać zapasy jedzenia. na próżno szukając przy tym pomocy u ojca alkoholika. którego nigdy nie ma w pobliżu. W młodej dziewczynie narasta strach. zwłaszcza gdy dowiaduje się. że zaszła w ciążę.

Dwanaście dni. podczas których rozgrywa się akcja powieści. stanowi bolesną próbę spojrzenia na samotność oraz brutalną codzienność. która w obliczu Huraganu Katrina pokazuje nam swoje najbrudniejsze barwy.

:

Cena:mapa zagrożeń policja, artur patek, ralph waldo emerson książki, zmierzch. powieść ilustrowana, sztuka bycia i obycia, antoni ostrowski, wojtek kurowski, libra ibuk.pl, kodeksdrogowy, bohater naszych czasów pdf, juz za rok matura, adam kay bedzie bolalo, chłopiec znikąd, wendyjska winnica, andrzej kojder…