Kroniki tercyną pisane

Kroniki tercyną pisane

Autor: Janusz Pawłowski

W Państwa ręce oddajemy zbiór wierszy Janusza Pawłowskiego. pisanych tercyną.

Tercyna to zwrotka trzywierszowa. której pierwszy wiersz rymuje się z trzecim. a środkowy z pierwszym i trzecim wierszem zwrotki następnej.

 

Wydawnictwo: Witanet

Cena: 21


ISBN

9788366195899: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/niezwykla-historia-palacu-saskiego-joanna-borowska-189020u

Cena:


Walka o macierzyństwo

Autor: Weronika Marczuk

Chcę mieć dziecko! Nie zawsze spełnienie tego marzenia jest łatwe. Weronika Marczuk wiele lat walczyła o to. by zostać mamą. Przeżyła rozczarowania. zwątpienia. czasami brakowało jej już nadziei. Jednak w styczniu tego roku w wieku 48 lat urodziła zdrową córeczkę. 

Ta książka to wyjatkowy przewodnik dla wszystkich kobiet. które walczą o macierzyństwo oraz ich partnerów i rodzin. Odwołuje się zarówno do osobistego doświadczenia autorki. historii innych kobiet. jak i wiedzy ekspertów. Autorka prowadzi czytelników przez wszystkie etapy: od starań o poczęcie. przez trudy ciąży. aż do rozwiązania. Jest tu rozpacz. strata i przedwczesne porody. ale także radość i zwycięstwo. 

Na Instagramie macierzyństwo jest piękne. słodkie. bezproblemowe. W rzeczywistości coraz więc

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 24.9dziki łubin, mroz oskarzenie, darmowe e-booki, zielone słońce, dr dolittle i jego zwierzęta pdf, szczepan twardoch król mobi chomikuj, jak działa mózg książka, magdalena mateja, ceneo czytnik ebook, siła rezyliencji, na skraju imperium, cztery noce z ksieciem, renata zarzycka, krysicki włodarski tom 1, piastowskie orły, totentanz gorzka, książki o niewolnictwie, stary człowiek i morze darmowy ebook, mikolaj grynberg, marta kisiel, angielski wszystkie czasy pdf, narcos helena…