Bez ograniczeń. Historia najtwardszej kobiety na świecie

Bez ograniczeń. Historia najtwardszej kobiety na świecie

Autor: Chrissie Wellington

W tych osobistych wspomnieniach. Chrissie Wellington zabiera czytelnika w niezwykłą podróż po świecie i zaprasza na przygodę z odkrywaniem samej siebie. W dzieciństwie Chrissie Wellington trudno doszukać się zadatków na przyszłą mistrzynię świata. Nie była cudownym dzieckiem. a pseudonim Muppet bardziej kojarzy się z niezdarnością niż ze sportowym talentem. Chrissie miała jednak przemożny pęd do samodoskonalenia. niezaspokojony apetyt na nowe wyzwania i żelazną zasadę. by pozostać otwartą na wszystko. co życie ma do zaoferowania.

Chrissie Wellington jest czterokrotną zwyciężczynią Mistrzostw Świata Ironman w Kona na Hawajach (2007. 2008. 2009 i 2011).

To książka dla wszystkich. którzy wmówili sobie. że na realizację marzeń jest już za późno. Fascynująca lektura. dzięki której stajemy się świadkami niewiarygodnej przemiany brytyjskiej urzędniczki w mistrzynię świata w Ironmanie. Kariera Chrissie Wellington jest dowodem na to. że człowiek może osiągnąć w życiu wszystko. Jak słusznie zauważa autorka: „Nasze organizmy są zdolne do o wiele większych wyczynów. niż nam się wydaje’.

Historia Chrissie utwierdziła mnie w przekonaniu. że jeżeli tylko damy sobie szansę. możemy robić rzeczy niewiarygodne i nic nas nie powstrzyma –Ta dziewczyna jest nieźle pokręcona. Chorobliwe dążenie do perfekcji mogło ją wykończyć. ale na szczęście ma otwartą głowę i kocha świat. Wiele twardych lekcji nauczyło ją niezwykłej pokory. Jest bohaterką. która wyzwoliła we mnie ambiwalentne uczucia: złości. zazdrości i podziwu zarazem. Chrissie to skupiona na sobie. skończona egoistka. co zupełnie nie przeszkadza jej być wrażliwym i dobrym człowiekiem. który chce zmieniać świat i pomagać innym. Mieszanka wybuchowa. Z tego nie mogło wyniknąć nic innego. jak niewiarygodny. wręcz kosmiczny sukces.

Iwona Guzowska

mistrzyni świata w kickboxingu. boksie zawodowym. miłośniczka biegania i triatlonu

Nie przypuszczałam. że droga do zawodowego sportu (i to jakiego…!) może prowadzić przez tak wiele różnych życiowych doświadczeń. Biografia Chrissie Wellington to niesamowita opowieść o podróży w głąb siebie. Ironman budzi szacunek i podziw. Ale jeszcze większe wrażenie robi upór Chrissie w poszukiwaniu własnej drogi życiowej oraz otwieraniu się na innych ludzi i na samą siebie. Ta książka to także historia o odnajdywaniu pasji do sportu. którą Wellington potrafi skutecznie zarażać. W niezwykły sposób pokazuje ona od środka owiane legendą zawody Ironmana. I udowadnia. że nie tylko zwycięzca jest człowiekiem z żelaza. Książkę przeczytałam ją jednym tchem. Inspirująca.

Maja Włoszczowska

mistrzyni świata i wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim

Jeżeli powoli tracisz sens tego. co robisz. powinieneś poznać historię Ch. Wellington – kobiety. która doświadczyła ogromnej siły. jaką daje sport. Po tej lekturze ma się ochotę wykreślić ze swojego słownika eufemistycznie brzmiący zwrot: „Nie da się’. zakasać rękawy i zmienić swoje życie na lepsze.

Łukasz Grass

redaktor naczelny portalu Akademia Triathlonu

Historia Chrissie zachęca nas do ciężkiej pracy i dodaje wiary we własne siły. Biorąc udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów świata. ta niepozorna zawodniczka osiągnęła rezultat. którego nie powstydziłby się niejeden mężczyzna. Gorąco polecam tę książkę nie tylko wszystkim kochającym sport. lecz także tym. których fascynuje pokonywanie ograniczeń ludzkiego ciała i ducha.

Ewa Bugdoł

mistrzyni Polski w triatlonie długim;

trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata na dystansie długim ITU w roku 2012

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 34.9


ISBN

9788324056033: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/wielki-ogarniacz-zycia-we-dwoje-czyli-jak-byc-razem-i-sie-nie-pozabijac–133684u

Cena: Pan Buk


ISBN

9788378398509: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/pe

Cena: 3.66


Sieci widma

Autor: Leszek Herman

Jeden prom. kilku bohaterów i wzburzone morze. Napięcie. sensacja i trudna do rozwikłania zagadka. Leszek Herman – autor bestsellerowych powieści „Sedinum”. „Latarni umarłych” oraz „Biblii diabła” – zabiera czytelnika w przygodowo-kryminalną podróż. która nie może skończyć się dobrze.

Początek czerwca. Piątek. Terminal Promowy w Świnoujściu. Dochodzi 22.45. gdy ostatni samochód znika w czeluściach ładowni. a zaraz potem zamykają się za nim stalowe wrota. Kilkanaście minut później rozlega się dźwięk syreny okrętowej i wielki biały prom odrywa się od nabrzeża…

Rejs do Ystad i rozpoczynające się wakacje splatają ze sobą losy kilkorga pasażerów. Młode małżeństwo z sześcioletnim synkiem wybiera się w sentymentalną podróż do Norwegii. Sześcioro młodych ludzi jedz

39: https://woblink.com/ebook/psychologia-kluczowe-koncepcje-tom-3-philip-g-zimbardo-robert-l-johnson-vivian-mccann-32399u

Cena: Robert L. Johnson


ISBN

9788366360938: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/world-of-warcraft-malfurion-richard-a-knaak-piotr-czarnota-182646u

Cena:


Rywalki 5. Korona

Autor: Kiera Cass

Dwadzieścia lat minęło od wydarzeń z „Jedynej”. Córka Americi i Maxona – księżniczka Eadlyn nie sądzi. że uda jej się znaleźć prawdziwego partnera wśród konkursowych trzydziestu pięciu zalotników. nie mówiąc już o prawdziwej miłości . Ale czasami serce znajdzie sposób. aby nas zaskoczyć. Eadlyn musi dokonać wyboru. który okaże się trudniejszy niż ktokolwiek się mógł spodziewać…

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 32wydawnictwo kopalnia, nowe przymierze biblia, biochemia podręcznik, wyrok kafka, mikrobiologia lekarska, jane eyre online pl, mroczne materie lubimy czytac, witold ptak, bachor bezradnik, eyal yanilov, niemcy kruczkowski, łukasz baka, berenika lenard, depresja jak pomóc sobie i bliskim, burrowes grace, kurs pisania scenariuszy lew hunter, mnożenie latex, jacek pałkiewicz książki, księgarnia ebooków, zęby tygrysa, kulti mariana zapata…