Sposób na hormony

Sposób na hormony

Autor: Sara Gottfried

To pełna równowaga jest naturalnym stanem twojego ciała – i nie daj sobie wmówić. że jest inaczej.

Kobiety w każdym wieku mierzą się z zaburzeniami równowagi hormonalnej. Często myślimy. że jesteśmy skazane na uciążliwy PMS. problemy z wagą. trądzik. wahania nastrojów czy niskie libido. Doraźnie stosujemy ekspresowe diety. tabletki nasenne i leki uspokajające. Istnieje jednak bezpieczny. skuteczny. a nawet przyjemny sposób. by znów czuć się wyśmienicie. tryskać energią i żyć pełnią życia.

Sara Gottfried jest ginekolożką z dyplomem Harvardu i prekursorką terapii łączącej medycynę z holistycznym podejściem do zdrowia kobiety. Jej proste i naukowo potwierdzone sposoby na odzyskanie równowagi hormonalnej pozwalają nie tylko dotrzeć do źródeł proble

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 15.32


ISBN

9788328707917: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/komisarz-paulina-swist-32898u

Cena:


Na krańce świata

Autor: Norman Davies

Azerbejdżan. Zjednoczone Emiraty Arabskie. Kuala Lumpur. Singapur. Mauritius. Tasmania. Nowa Zelandia. Teksas. Nowy Jork. Madera i Frankfurt. Co łączy te wszystkie miejsca?

Oczywiście podróż. I to nie byle jaka. ale dookoła świata. Nie byle jaki jest też podróżnik – wybitny historyk i pisarz Norman Davies.

Na globie oglądanym przez Normana Daviesa znajdują się kontynenty fascynujących historii. Na kartach książki poznajemy urzędniczkę paszportową z Azerbejdżanu i teksańskich ranczerów; dzieje pirackiego wybrzeża. dziś jednego z najbogatszych krajów świata. i losy hinduskich maharadżów; popłyniemy w rejs na Tasmanię i przejedziemy się rikszą ulicami Dehli.

Efekt zapiera dech w piersiach. To nowy sposób opowiadania globalnej historii i spojrzenia na Europę.

:

Cena:


Złączeni obowiązkiem

Autor: Cora Reilly

Drugi tom serii mafijnej. która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek.

Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz. kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii. będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina.

Nie była ona już panną. a wdową. Jednak nikt nie wiedział. że jej pierwsze małżeństwo było czystą fikcją. Gdy Valentina skończyła osiemnaście lat. zgodziła się poślubić Antonia. żeby pomóc mu zataić pewną prawdę. Mężczyzna był gejem i kochał kogoś spoza rodziny mafijnej. Nawet po jego śmierci Valentina utrzymała ten fakt w tajemnicy. nie tylko po to. by zachować godność zmarłego człowieka. ale również. by chronić siebie samą. I teraz gdy ma poślubić Dantego. szybko może wyjść na jaw. że jej małżeństwo z

15: https://woblink.com/ebook/zlaczeni-nienawiscia-cora-reilly-184201u

Cena:


ISBN

9788324043774: Wydawnictwo

Format

22.79: https://woblink.com/ebook/mistrz-i-malgorzata-michail-bulhakow-25019u

Cena:


ISBN

9788381295451: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/horyzont-jakub-malecki-164787u

Cena:narzędzia tytanów chomikuj, domniemanie niewinności. prawo miłości pdf chomikuj, ochroniarz meg adams, jacek soboń, oskarżona wiera gran, a ja zem jej powiedziala, becky albertalli, opowiadania borowskiego audiobook, adam dziurok, remonstracja, wo blog, automatyzacja nudnych zadań z pythonem chomikuj, e-booki, mózg. to, o czym dorośli ci nie mówią, dorota pietrzyk, najlepsze horrory na halloween, oblivion poradnik pdf, sztuka kochania owidiusz…