Samotny mężczyzna

Samotny mężczyzna

Autor: Bernardo Atxaga

Pięć pełnych napięcia dni w upalnej Katalonii 1982 roku. Reprezentacja Polski w piłce nożnej zatrzymuje się w podbarcelońskim hotelu. Podczas gdy Piechniczek obmyśla strategię na mecz ze Związkiem Radzieckim. a Boniek świętuje transfer do Juventusu. w budynku hotelowej piekarni ukrywa się dwójka członków ETA. Policja wpada na trop uciekinierów. zmuszając dawnego szefa komanda do działania…

„Samotny mężczyzna”. poruszający thriller. który sam autor nazwał swoją „najbardziej intelektualną powieścią”. mówi o tym. jak trudno zerwać z własną przeszłością. przede wszystkim jednak o tym. co się dzieje. gdy walka z dyktaturą traci swój romantyczny rys i przeradza się w terror.

Wydawnictwo: Książkowe Klimaty

Cena: 32


Mango

Autor: Elżbieta Walczak

„Hindusi uważają mango za symbol boskich posłańców. którzy żywią się zapachem z kwiatów i drzew oraz bogini Lakszmi. mającej zapewnić wszelkie powodzenie”.

Autorka tomiku MANGO Elżbieta Walczak uważa. że to myśli zasiane w nas tworzą rzeczywistość. Być może nasze szczęście zależy od boskich materii. jednak wiele zależy od nas samych.

„Jeśli jest ziarno. to musi być owoc”.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 19.99


ISBN

9788324264261: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/lektury-w-reku-nauc

Cena: 15


https://woblink.com/product-publication/download/180160/epub

1: Autor

:

Cena:piotr nita, psychopaci seager, biologia campbella, mistrz ciętej riposty, mistrz i małgorzata online, dziewczyna z pociągu mobi, krew świętego sebastien de castell, tak wymyślono chrześcijaństwo, ukryta siła, transport drogowy pdf, petra hammesfahr, polskie archiwum x, słownik polsko hiszpański pdf, zemsta gangstera pdf, rodzic mozna latwiej…