American Savages

American Savages

Autor: J. J. McAvoy

Trzeci tom serii. która zachwyciła miłośników romansów mafijnych!

Rodzina Callahanów i ich imperium rozpada się w drobny pył. Liam znalazł się w więzieniu. a Melody zaginęła. Zdaniem policji to mężczyzna jest odpowiedzialny za zniknięcie kobiety. a nawet jej śmierć. Mimo że Liam jest wściekły na Melody. chętnie się dowie. gdzie. do cholery. podziała się jego żona.Za tym wszystkim stoi jeden człowiek – szef FBI. Avian Doers. Wszystko potoczyło się dokładnie tak. jak zaplanował. Jednak jeżeli myśli. że Liam i Melody się poddadzą. jest w błędzie. To zdecydowanie nie leży w ich naturze.Kiedy wrócą. poleje się krew. Tym razem nie będą się bawić. Nikogo nie oszczędzą.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 17.45


ISBN

9788381954471: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/grzechy-mojej-siostry-kruk-olga-207229u

Cena:


Jak przestać się bać

Autor: Hendriksen Ellen

Lęk społeczny. w mniejszym lub większym stopniu. towarzyszy każdemu z nas. We współczesnym świecie przybywa zresztą sytuacji. w których może się on wzmóc. Boimy się. że ktoś dostrzeże nasze wady lub słabości albo przynajmniej zauważy jakąś drobną niezdarność i obdarzy nas pogardliwym spojrzeniem… Nawet niepozorne zdarzenia wyzwalają w nas spiralę niepotrzebnych myśli. od których nasz lęk pęcznieje jak nadmuchiwany balonik. Wraz z nim zaś nasza pewność siebie staje się coraz mniejsza. W konsekwencji zwyczajne sytuacje czy czynności wydają nam się pełne niebezpieczeństw niczym ścieżki najeżone tłuczonym szkłem… A przecież jesteśmy w stanie opanować swój lęk. To. że go odczuwamy. nie musi czynić z nas aspołecznych odludków ani uniemożliwiać przeżywania codziennych radości. Jeśli uświadomimy sobie. z czego biorą się nasze obawy. będziemy mogli stawić czoła sytuacjom. które do tej pory budziły w nas instynktowny strach. Dr Ellen Hendriksen. psycholożka kliniczna. która na co dzień pomaga ludziom wyzwolić się z lęku społecznego. korzystając z najnowszej wiedzy i swojego doświadczenia. przedstawia w tej książce konkretne wskazówki. które pozwolą ci odnieść sukces w każdej nieznanej sytuacji społecznej. I może cię to zaskoczy. ale… tak naprawdę nie masz problemu z umiejętnościami społecznymi. Dowiedz się. w czym tkwi twoja trudność. i odzyskaj siebie! Potraktuj tę książkę jako klucz do zmiany – do zrzucenia zewnętrznej powłoki nerwowości. tak by ujawnił się pełen swobody i pewności rdzeń twojej osoby. Celem nie jest tańczenie na stole czy zakładanie sobie abażuru na głowę. tylko postawienie przed sobą niewielkiego wyzwania na swoich warunkach. Zaczniesz od prowadzenia życia. na jakim ci zależy. razem z lękiem – zabierając go z sobą. A w miarę jak będziesz to robić. lęk zacznie nieoczekiwanie odpływać. Nic się nie zmieni. I wszystko się zmieni.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 37.9


ISBN

9788328707702: Wydawnictwo

Format

43.9: https://woblink.com/ebook/labirynt-duchow-carlos-ruiz-zafon-katarzyna-okrasko-carlos-marrodan-casas-33472u

Cena:praca socjalna z rodziną, córka nazisty, mariusz banachowicz, drugi sen, matryca dna, tony halik książki, cywilizacje ameryki prekolumbijskiej, marta maklakiewicz, pan samochodzik i templariusze pdf, nowe wychowanie seksualne, spotkanie nad morzem pdf, sposob na elfa, chyłka zaginięcie serial chomikuj, jedz dla dwojga nie za dwoje, fallen crest szkoła pdf, mały traczyk…