Mock. Pojedynek

Mock. Pojedynek

Autor: Marek Krajewski

Breslau. 1905. Życie Eberharda Mocka – syna ubogiego szewca z Wałbrzycha – toczy się w murach uniwersytetu i w brudnych. wilgotnych zaułkach wielkiego miasta. Trawiony niedostatkiem i wzgardzony przez innych studentów. ukojenia szuka w studiowaniu dźwięcznych łacińskich kadencji. a rozrywki – w kuflu taniego piwa i w ramionach sprzedajnych dziewcząt.

Kiedy wydziałem filozoficznym wstrząsną kolejne samobójstwa wykładowców. a w jego życiu pojawi się tajemnicza rosyjska studentka. Mock przekona się. że zło może kryć się wszędzie – i pod podbitymi gronostajem togami profesorów. i w brudnych wychodkach plugawych dzielnic. Jeszcze nie wie. że wkracza na drogę. z której nie ma powrotu.

Marek Krajewski – autor szesnastu bestsellerowych powieści kryminalnych. filol

15: https://woblink.com/ebook/narzeczona-na-chwile-monika-serafin-185885u

Cena:


Księżyc z peweksu

Autor: Aleksandra Boćkowska

W kraju. w którym ludzie gnieździli się z maleńkich mieszkaniach. a z roku na rok półki sklepowe robiły się coraz bardziej puste. słowo „luksus” nabrało specyficznego znaczenia. Ale nawet ten luksus nie był dla wszystkich. Bo był to także kraj równych i równiejszych. Sprytnych i sprytniejszych.

Aleksandra Boćkowska tropiła niczym detektyw. podążała śladem tego. co w PRL-u uchodziło za luksusowe. Szukała kontaktów. „Luksus w PRL to jest bardzo smutna opowieść” – mówili jedni. a drudzy dorzucali: „Luksus w PRL? To brzmi jak ironia”.

Bo z luksusem w PRL jest trochę jak z przynależnością do partii: wszyscy kogoś znali. ale sami nie mieli nic wspólnego.

Dziesiątki rozmów – z marynarzami i ich rodzinami. dyrektorami i bywalcami hoteli. pryw

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 45


To. co najważniejsze

Autor: Samantha Young

Doktor Jessica Huntington całym sercem angażuje się w problemy swoich podopiecznych z więzienia dla kobiet. ale w życiu prywatnym starannie unika związków uczuciowych. Nauczyły ją tego bolesne doświadczenia. W więziennej bibliotece odkrywa plik starych listów miłosnych i jedzie do malowniczego Hartwell. żeby dostarczyć je adresatowi. Nadmorskie miasteczko rzuca na Jessicę swój czar. ale jeszcze większe wrażenie robi na niej przystojny właściciel miejscowego baru.

Od czasu rozwodu z niewierną żoną. Cooper Lawson skupia się na tym. co najważniejsze: na rodzinie i prowadzeniu baru przy nadbrzeżnej promenadzie. który od lat znajduje się w posiadaniu Lawsonów. Jednak kiedy Jessica przekracza progi jego knajpki. gotów jest znów otworzyć swoje serce. Chociaż wzajemne przyciąganie staje się coraz siln

21.59: https://woblink.com/ebook/rozdeptalem-czarnego-kota-przez-przypadek-filip-zawada-145219u

Cena:


Zabójczy pocisk. Polska krew

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Kontynuacja bestsellerowego tomu opowiadań kryminalnych „Zabójczy pocisk”.15 najgłośniejszych spraw. 15 najlepszych polskich pisarzy. Polscy mistrzowie gatunku wzięli na warsztat głośne sprawy kryminalne. którymi żyła cała Polska: precyzyjnie zaplanowane zabójstwa bossów polskiej mafii. morderstwa na zlecenie. zbrodnie popełniane w afekcie. tajemnicze zniknięcia.

Do czego zdolny jest człowiek zaślepiony żądzą zysku? Jaka zemsta grozi za upokorzenie? Co przeżywa udręczona kobieta szefa gangu? Jak mafiozi wyrównują rachunki? Czy przed karą da się uciec?

Te historie przerażają tym bardziej. że wydarzyły się naprawdę.

KUPUJĄC TĘ KSIĄŻKĘ. WSPIERASZ STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE.

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: Harlow Melanie


ISBN

9788324038534: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/nothing-more-anna-todd-29604u

Cena:niesamowite przygody dziesięciu skarpetek ebook, twarzą w twarz z demonem pdf, ostr ksiazka, kawalec pediatria, tajemnicza wyspa pdf, zbójcy schiller, jeśli boga nie ma, barbara mikołajczyk, darmowe książki pdf do ściągnięcia, ksiązki młodzieżowe, terapia snoezelen, gamos, pozycja ustrojowa prezydenta, wykreślanki dla dzieci, rozmówki polsko rosyjskie pdf, spacer aleją róż tom 4, materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek, e booki za darmo, trupia farma książka, posłuszna żona pdf, dyplomacja krykietowa, inny swiat lektura, brain test gdzie jest czarna owca…