ISBN

ISBN

9788379618927: Wydawnictwo

Format

36.2: https://woblink.com/ebook/wszechswiaty-rownolegle-michio-kaku-12163u

Cena:


Tajemnica zamku

Autor: Krystyna Mirek

Lekka i wciągająca opowieść z tajemnicą w tle.

Na zamku Cantendorf w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy właściciel posiadłości. jego kochanka. budząca lęk wiedźma. a może gospodyni sprawująca władzę na zamku? Hrabia pragnie dziedzica. więc wśród młodych panien spore poruszenie. Strach o życie miesza się z ochotą na wielki majątek.

Rodzina Kate Milton stoi na progu bankructwa. Aby uratować sytuację. jej rodzice opracowują ryzykowny plan.

Tymczasem wśród tej zawieruchy niespodzianie rodzi się prawdziwa miłość. Czy uda się ocalić to uczucie? Jaką cenę przyjdzie za nie zapłacić?

To powieść o sile kobiecej więzi. o zasadach. które przetrwały stulecia i wciąż są ak

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 19.75


Przewodnik po Polskim Państwie Podziemnym 1939-45

Autor: Daria Czarnecka

Wydarzeniem. które zapoczątkowało proces tworzenia i działalności tajnych struktur państwa było powołanie do życia Służby Zwycięstwu Polski 27 września 1939 roku.

Jak nie pogubić się w gąszczu struktur i organizacji podziemnych? Jakie stosowano metody walki i oporu? Czym charakteryzowały się akcje likwidacyjne przeprowadzane przez polskie podziemie? Czy syn Cyryla Ratajskiego. Delegata Rządu na Kraj był niemieckim agentem?

Daria Czarnecka prowadzi nas po zawiłościach działalności polskiego podziemia niepodległościowego. ale także oddaje należny hołd jego uczestnikom i przywraca pamięć o zapomnianych uczestnikach walk o wolność. Nie unika przy tym kontrowersyjnych tematów. „Przewodnik po Polskim Państwie Podziemnym” to lektura obowi

:

Cena:tali sharot, radek rak, psychologia w praktyce medycznej, wszystko albo nic pdf, punkowa historia punka, popraw koronę, śmieszny człowiek, 365 dni ksiazka pdf, niebinarna, małgorzata krakowiak, książka w pustyni iw puszczy, czytaj pl kod qr, the radium girls, margaret atwood opowieść podręcznej pdf, martwa woda, erotyczne audiobooki, sztuka kochania free, olga tokarczuk prowadź swój pług przez kości umarłych pdf, turystyka handlowa, wyspa minecraft, układ trójmiejski chomikuj…