ISBN

ISBN

9788379697762: Wydawnictwo

Format

27.3: https://woblink.com/ebook/w-kregu-zagadnien-semantyki-i-stylistyki-tekstu-agata-piasec

Cena:


Rachunkowość zarządcza

Autor: Anna Szychta

Publikacja jest integralnie związana z „Rachunkowością zarządczą”. wyd. II rozszerzone i zaktualizowane. autorstwa A. A. Jarugi. P. Kabalskiego. A. Szychty. z 2014 r.. i stanowi cenną pomoc w poszerzeniu wiedzy i umiejętności przez osoby zainteresowane problematyką rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej/controllingu oraz w kształtowaniu postaw zawodowych i społecznych osób ubiegających się o zatrudnienie w różnych podmiotach gospodarczych. Autorzy zamieścili w niej przykłady objaśniające wybrane zagadnienia z zakresu operacyjnej i strategicznej rachunkowości zarządczej. a także zadania problemowe i pytania testowe. umożliwiające zarówno uzupełnienie. utrwalenie. jak i sprawdzenie posiadanej wiedzy. Przedstawiony zbiór zadań będzie szczególnie przydatny dla studentów przygotowu

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/147625/pdf

1:

:

Cena:


Rodzina jest najważniejsza

Autor: Barker Dawn

Co poświęcisz. by ochronić swoich bliskich?

Czy jedno z rodziców ma prawo sięgnąć po drastyczne środki. jeśli nie zgadza się z metodami wychowawczymi i poglądami drugiego?

Emily i Paul są zamożnym małżeństwem z dwojgiem dzieci. Odkąd opuścili Szkocję i osiedlili się w Australii po podpisaniu przez Paula lukratywnego kontraktu z miejscową drużyną piłkarską. szczęście im sprzyja. To na pozór idealne życie jest jednak podszyte smutkiem. ponieważ ich nastoletni syn od lat ma problemy ze zdrowiem. Lekarze nie postawili jednoznacznej diagnozy. ale jego napady wściekłości. natręctwa i trudności w funkcjonowaniu społecznym są źródłem nieustannych trosk.

Nagły koniec kariery wpędza Paula w uzależnienie od hazardu i doprowadza całą rodzinę do ruiny finansowej. Pomoc oferuje nowy pracodawca byłego sportowca. który poleca mu pewien niekonwencjonalny ośrodek leczenia uzależnień i opłaca pobyt w nim.

Emily pod nieobecność męża staje przed trudnym wyborem dotyczącym zdrowia syna. Ukrywa swoją decyzję. ponieważ wie. że nie spotkałaby się z akceptacją ze strony Paula. Kiedy za sprawą tragicznego wypadku prawda wychodzi na jaw. ojciec zabiera chłopca i wyjeżdża. zostawiając żonę z czternastoletnią córką. która boryka się z własnymi problemami. o czym jednak rodzice nie mają pojęcia.

Czy rodzina zdoła stawić czoło problemom. czy też łączące ją więzi zostaną na zawsze zerwane?

Wspaniała powieść. momentami wręcz zapiera dech w piersiach wartką akcją. Nie mogłam się oderwać z ciekawości. co będzie dalej. czy ta sympatyczna. kochająca się rodzina pokona swoje problemy i zostanie razem.

Blogerka Jennie Zelos

Historia opowiedziana z dużym wyczuciem i wrażliwością. porusza problemy zdrowia psychicznego dzieci i rodziców. Opisuje. jak są postrzegane i rozwiązywane.

Jane Hunt. Writer Blog

Dawn Barker jest psychiatrą dziecięcym. Wychowała się w Szkocji. studiowała medycynę na uniwersytecie w Aberdeen. W 2001 roku przeprowadziła się do Australii. ukończyła specjalizację z zakresu psychiatrii i zaczęła pisać. Opublikowała wiele artykułów na temat rodzicielstwa oraz zdrowia psychicznego. Nakładem wydawnictwa Prószyński ukazały się jej dwie powieści: ‚Pęknięte oblicze’ i ‚Pozwól jej odejść’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


1

:

:

Cena:mroz testament, robert biedroń książki, kowal prawdziwa historia pdf, trening schultza, tango mrożek interpretacja, opowiesc wigilijna pdf, tess gerritsen sekret którego nie zdradzę, walka vi keeland pdf, monika bartnik, teraz albo nigdy pdf, cukrzyca typu 2 pdf, dogmatyk, aleksandryna wiktoria, miłość i inne zadania na dziś, sposob na elfa, inwigilacja 55, na tropie niewyjaśnionego, emil jaques dalcroze, zatrute pioro, pocketbook color…