Echa Dawnej Warszawy. Z dziejów komunikacji

Echa Dawnej Warszawy. Z dziejów komunikacji

Autor: Nalazek Daniel

Na co skarżyli się warszawscy podróżni w XIX wieku? Jakie mieli problemy tuż po II wojnie światowej? Kiedy na ulice stolicy wyjechały elektryczki? Czy po dawnej Warszawie kursowała pechowa „13”? O których liniach tramwajowych śpiewano w piosenkach? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedzi w książce Daniela Nalazka.

Autor jest historykiem komunikacji miejskiej. współautorem monografii poświęconej warszawskim autobusom i trolejbusom. a także autorem artykułów o historii komunikacji trolejbusowej w Polsce. W swoich felietonach przedstawia kilkanaście niesamowitych historii. w których główną rolę odegrała warszawska komunikacja miejska. I nie zawsze tylko jako środek transportu.

„Od uruchomienia komunikacji miejskiej w Warszawie minęło 180 lat z okładem. P

40: https://woblink.com/ebook/testament-prometeusza-pawel-kowal-177589u

Cena:


Baśń o Jasiu i Francesce

Autor: Łukasz Zygmunt Knyziak

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym jak potoczyły się dalsze losy Jasia i Małgosi? Czy udało im się wrócić do normalnego życia po tym czego doświadczyli w tak młodym wieku?

Nie dość. że ojciec wraz z macochą chcieli się ich pozbyć z domu. to na domiar złego porzuceni w lesie wpadli w zasadzkę zastawioną przez babę Jagę.

Cudem udało im się uciec. a podstępny plan Jagody odwrócił się przeciwko niej samej. Skończyła tak jak nikt na świecie nie chciałby skończyć.

Jaś i Małgosia wrócili do domu.

Ojciec niby cieszył się z ich powrotu. niby pogodził się z tym. że macocha odeszła. Mimo wszystko pozostała w jego sercu i to z wzajemnością. Ich rozstanie nie trwało zbyt długo. Otóż wyprowadził się do swojej ukochanej. jak tylko przekonał

27.99: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-misia-klaudia-iwanicka-krystyna-podleska-177930u

Cena: Krystyna Podleska


Format

EPUB.MOBI: 178302

https://woblink.com/ebook/miedzyczasowiec-tomasz-mroz-178302u

:

Cena:uroczysko magdalena kordel, test z działu magnetyzm odpowiedzi pdf, augustyn pelanowski, playboy laurelin paige pdf, andrzej waśkiewicz, tomasz kieres, lód jacek dukaj, wais, dzień cudu, adam kobieracki, honoriusz balzak, pokolenie z na rynku pracy, geografia fizyczna polski, czy seks jest zdrowy, sztuka kochania mobi, dorota pasek, zarządzanie reputacją, psychopaci stephen seager, nowela żeromskiego, koniec wszystkiego, pokochać jasona pdf, mówiąc inaczej paulina mikuła, marcin miemiec, zapisane w pamięci ewa pirce pdf, darmowe eboki, repetytorium geografia gimnazjum pdf, szymonholownia.com…