Korporacja kościół

Korporacja kościół

Autor: Piotr Babiński

Skąd się biorą księża? Jak i przez kogo są formowani? Czego oprócz ślepego posłuszeństwa i liczenia pieniędzy można się nauczyć w seminarium? Ile kosztuje dobre proboszczostwo w bogatej parafii. ile w gorszej. biedniejszej? Ile zarabia ksiądz i na czym? Jak manipuluje wiernymi?

 

Korporacja Kościół. Wyznania księdza. książka oparta na osobistych doświadczeniach byłego księdza Piotra Babińskiego. nie pozostawia wielu złudzeń. Tej potężnej i odwiecznej korporacji . w której nie Bóg rządzi. a nienasycona żądza władzy nad ludzkością i światem. nie da się naprawić. Można się tylko wyzwolić spod jej potężnych wpływów. 

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


Skin coach. Twoja droga do pięknej i zdrowej skóry

Autor: Bożena Społowicz

Czy wiesz. że aby mieć piękną i zdrową skórę. powinnaś jeść ciepłe śniadania? „Jak to? Przecież o skórę dbają kosmetyki”. pomyślisz. A jednak!

Skin coaching radykalnie zmieni Twoje myślenie o własnej skórze. Napisałam tę książkę. bo zauważyłam. że zbyt wiele kobiet pogodziło się z faktem. że ich cera jest i pozostanie niedoskonała. Nie musi tak być!

Pomogę Ci zadbać nie tylko o Twoją skórę. ale także o zdrowie i samopoczucie. Nauczę Cię. jak odpowiednio pielęgnować cerę i nie wydać fortuny. Powiem. co jeść. by spowolnić starzenie skóry. Doradzę. jak zredukować zawartość kosmetyczki nawet o 90%. i sprawię. że bez makijażu będziesz wyglądać pięknie.

Gotowa na rewolucję w rytmie slow? Bez obaw! Ty i Twoja skóra będziecie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


Pierwszy dotyk

Autor: Laurelin Paige

PIESZCZOTA PODSZYTA NUTĄ NIEPOKOJU W POSTACI NIEMORALNEJ POWIEŚCI. PO KTÓREJ NIGDY NIE BĘDZIESZ TAKA SAMA.

Emily Wayborn otrzymuje niepokojącą wiadomość. Na poczcie głosowej nagrywa się jej przyjaciółka z dawnych lat. Obie spędziły razem fantastyczne chwile na dzikich imprezach. lecz ich drogi się rozeszły. Mimo to nawet po takim czasie. Emily potrafi dostrzec. że nie jest to zwyczajna wiadomość. Chociaż pozornie brzmi wesoło i neutralnie. Amberużyła słowa. które stanowiło ich tajny kod używany w sytuacjach kryzysowych.

Nie bez powodu. Po krótkim rozeznaniu Emily odkrywa. że Amber zaginęła!

Mimo że kobiety nie utrzymywały już bliskich kontaktów. Emily jest zdeterminowana. aby odnaleźć przyjaciółkę. Kierując się szeregiem wskazówek.

3.99: https://woblink.com/ebook/martwe-dusze-mikolaj-gogol-25688u

Cena:camilla lackberg czarownica empik, lew starowicz o kobiecie, marta sztokfisz, królowa śniegu andersen pdf, upadek cywilizacji, tropico 4 poradnik, tadeusz kufel, szklany klosz pdf, dlaczego nikt mnie nie kocha, ebook online, audiobooki dla dzieci, star wars stara republika, twierdza krzyżowiec do pobrania, michel houellebecq platforma, articles ćwiczenia, piotr deja…