Arystokratka na koniu

Arystokratka na koniu

Autor: Evžen Boček

Trzecia część literackiego sitcomu!

Rozpoczynają się wakacje. a załoga zamku Kostka ma nadzieję na najlepszy sezon w historii. Lecz złośliwy los jak zwykle niweczy wszystkie plany.

 

Arystokratka Maria. kucharka pani Cicha. kasztelan Józef i ogrodnik pan Spock zapraszają na kolejną odsłonę swoich przygód.

 

Błyskotliwe dialogi. humor sytuacyjny i wiele zaskakujących zwrotów akcji – warto odwiedzić mieszkańców Kostki po raz trzeci!

Wydawnictwo: Stara Szkoła

Cena: 13.5


ISBN

9788324056750: Wydawnictwo

Format

20.99: https://woblink.com/ebook/tego-ci-nie-powiedzialam-zofia-szachnowska-olesiejuk-kelly-rimmer-183588u

Cena:


ISBN

9788380537460: Wydawnictwo

Format

15.5: https://woblink.com/ebook/niedopasowani-samantha-young-aldona-mozdzynska-kristen-callihan-186313u

Cena:


ISBN

9788365973856: Wydawnictwo

Format

17.95: https://woblink.com/ebook/dlaczego-spimy-jacek-konieczny-walker-matthew-144301u

Cena:


O północy w Czarnobylu. Nieznana prawda o największej nuklearnej katastrofie

Autor: Adam Higginbotham

Śledztwo. propaganda. tajemnica i mity. które przyćmiły nieznaną historię największej katastrofy nuklearnej XX wieku.

Nikołaj Fomin nie miał pojęcia o energii jądrowej i fizyce nuklearnej – tej ostatniej uczył się na kursie korespondencyjnym. Anatolij Diatłow trzymał się swoich tez nawet wtedy. gdy zostały bezceremonialnie obalone. Wiktor Briuchanow. pierwszy dyrektor. chciał zrezygnować ze swojej funkcji. ale podanie zostało podarte na jego oczach.

Nikt nie wiedział. że do budowy elektrowni kazano użyć materiałów. które nawet nie były produkowane w ZSRR. a wcześniejsze nuklearne wypadki i incydenty kwalifikowano jako ściśle tajne. Prawda nigdy nie ujrzała światła dziennego – aż do teraz.

Takiej książ

:

Cena:


Czarna Owca

Format: EPUB.MOBI

12.59

1:

Cena:orwell 1984 pdf, after 4 pdf, fantomowe ciało króla pdf, ślady małych stóp na piasku, długi film o miłości powrót na broad peak, poradnik dla knighta, moje serce należy do ciebie pdf, self reg książka, staniszkis młoda, w głębi lasu harlan coben, darmowe książki na kindle, gombrich krótka historia świata, test matematyka klasa 3, nanostruktura, meg adams, tajemnica klejnotu nefertiti, odcień północy pdf, opowieści o niewidzialnym…