Dziad. On silny. my silniejsi.

Dziad. On silny. my silniejsi.

Autor: Joanna Górska

Ta książka to zbiór zdarzeń. chwil. emocji i przejść widziany z dwóch różnych perspektyw. Joanna zachorowała na raka piersi. Robert opiekował się nią każdego dnia drogi przez piekło leczenia onkologicznego.

Szli razem. za rękę. Ale czy byli razem? Może jednak oddzielnie? Czy ten wredny dziad. który im towarzyszył. dzielił ich. czy – paradoksalnie – łączył? Co czuło i myślało każde z nich? Co przeżywali wspólnie. a co ukrywali? Zakładali maski i stwarzali pozory normalności. czy odchodzili od zmysłów?

Ile razy Joanna myślała. że najlepiej by było. gdyby już odeszła? Ile razy Robert musiał wyjść z domu i przebiec kilka kilometrów. aby nie zwariować?

Nikt nam nie mówi. jak radzić sobie z wrednym dziadem – rakiem. Nie ma jednej recepty dla wszystkich. Sc

12.99: https://woblink.com/ebook/dublinczycy-james-joyce-198831u

Cena:


Tworzyć gry

Autor: Patryk Polewiak

Jesteś pasjonatem gier komputerowych. ale czujesz. że samo granie to dla ciebie za mało? Chciałbyś współtworzyć wirtualne światy i uczynić z tego sposób na życie. ale nie wiesz. co zrobić. by spełnić swoje marzenie?

Dzięki tej książce uzyskasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące cię pytania dotyczące gamedevu. Patryk Polewiak oraz inni przedstawiciele branży – graficy. programiści. scenarzyści. twórcy studiów. a także specjaliści od marketingu i business developerzy – dzielą się w niej wiedzą gromadzoną przez lata pracy przy tworzeniu gier.

Od zalet i wad branży. przez pierwsze kroki i wybór specjalizacji. szukanie pracy. tworzenie portfolio. aplikowanie i rozmowy kwalifikacyjne. po branżowe anegdoty – „Tworzyć gry” to solidna dawka wiedzy przekazana w lekki. przyjemny i mo

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Dziewczyna z bagniska

Autor: Selma Lagerlöf

“Dziewczyna z bagniska“ to powieść Selmy Lagerlöf. szwedzkiej pisarki. laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

Akcja powieści obraca się wokół młodej Helgi. której pracodawca nie chce się przyznać. że jest ojcem jej dziecka. Ta wzruszająca powieść wzbudza podziw dla bohaterki. która. choć zbłądziła w młodości. to poprzez wrodzoną uczciwość walczy o miłość i szacunek innych.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49melissa joy jonsson, irving finkel, powieść umberto eco, andrzej pilipiuk oko jelenia, chrobot. życie najzwyklejszych ludzi świata, fallen angel gra, alyss zwiadowcy, olechnowicz hanna, kordian test, focus second edition poziom 3, wprowadzenie do rachunkowości ewa śnieżek pdf, dmoch gajzlerska, norblin malarz, jolanta kosowska, ten dzien blanka lipinska, nicholas sparks ksiazki, zmierzch osamu dazai, tomasz greniuch, pierwsi słowianie, jan pięta pedagogika czasu wolnego pdf, katarynka pl, witold łanowski…