Czerwony brylant – opowiadanie erotyczne

Czerwony brylant – opowiadanie erotyczne

Autor: – Olrik

‚Mój język i głowa podążyły w stronę drugiego sutka. Westchnęła i zaczęła wiercić się tak mocno. że drugą dłonią musiałem unieruchomić jej biodra.

Zdążyłem jedynie musnąć jej drugi sutek. jej oddech wskazywał bowiem na zbliżający się orgazm.

– Jak duży jest kamień? – zapytałem.

– Dość… –wysapała.

Przywarłem wargami do jej piersi.

Drżała teraz na całym ciele. a ja bez większych problemów odpiąłem jej gorset. Wspaniałe. młode piersi sterczały w górze. sutki były całkowicie sztywne. Wskoczyłem na bar koło niej. ułożyłem się z boku. powtarzając pytanie.

– Jak duży jest kamień?’

Zmagający się z życiem prywatny detektyw zgadza się na spotkanie z potencjalną klientką – młodą kobietą – w obskurnym barze. Przez chwi

12.99: https://woblink.com/ebook/proces-franz-kafka-199787u

Cena:


Bajdurki

Autor: Janina Porazinska

Od niepamiętnych czasów ludziom towarzyszą zwierzęta. Czasem psocą. a czasem pomagają. Jedni bez drugich żyć nie mogą. Zapraszamy do świata. w którym kozy. raki i jeże mówią ludzkim głosem. a wiatr i rzeka śpiewają radosne piosenki.

Zbiór jedenastu opowieści doskonale oddaje piękno rodzimego folkloru i uczy kontaktu z przyrodą. Znajdziesz tu historię spotkania wyjątkowego rodzeństwa – Wiosny i Lata. sprawdzisz. co stało się z zaginionym kogucikiem. a kozucha-kłamczucha nauczy Cię. że zawsze warto mówić prawdę. Bajki Janiny Porazińskiej od lat wychowują młodych Polaków i w ogóle się nie starzeją! Czas. by poznały je kolejne dzieci!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


ISBN

9788324078486: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/szable-i-cekaemy-marcin-szymaniak-200838u

Cena:


Zaproszenie – opowiadanie erotyczne

Autor: Lind Lea

Młoda kobieta długo szukała odpowiedniego lokum do wynajęcia. W końcu wprowadza się do nowego mieszkania z poczuciem ogromnej ulgi i satysfakcji. że udało jej się znaleźć coś przytulnego i zarazem niedrogiego. Kiedy jednak następnego ranka przypadkiem spogląda w okno. uświadamia sobie. że trafił jej się prawdziwy rarytas. Ma bowiem bezpośredni widok na mieszkającą naprzeciwko parę kochanków. którzy uprawiają gorący seks i najwyraźniej nie mają nic przeciwko temu. by ktoś ich obserwował. Jedyne. czego brakuje. to zaproszenie. by do nich dołączyć…

Opowiadanie zostało wydane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej celem jest ukazywanie natury człowieka i jej złożoności poprzez opowieści o pasji. intymności. miłości i pożądaniu.

Wydawnict:

Cena:


ISBN

9788395938917: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/oczy-zachodzace-szkarlatem-czernek-wojciech-201303u

Cena:barbara woynarowska edukacja zdrowotna pdf, szkoła falenicka, witold gradoń, uzdrowienie wspomnień, magiczny wieczór, sierra cartwright więzy pdf, krzysztof obłój strategia organizacji pdf, 18 opowiadania, wszyscy święci kolorowanka, święta weronika giuliani, hayek droga do zniewolenia, sołdat książka, książki do pobrania za darmo, ebooki za free, mapa bezpieczeństwa policja…