Bóg i Nauka. Moje dwie drogi do jednego celu. Michał Heller w rozmowie z Giulio Brottim

Bóg i Nauka. Moje dwie drogi do jednego celu. Michał Heller w rozmowie z Giulio Brottim

Autor: Michał Heller

W jakiego Boga wierzą naukowcy? Co wspólnego z modlitwą ma rozwiązywanie równań? Dlaczego nie należy zapychać Bogiem dziur w nauce? Co nauka może dać teologii? Czemu teoria ewolucji jest aż teorią. a koncepcja Inteligentnego Projektu zahacza o herezję?

Michał Heller w pasjonującej rozmowie z włoskim dziennikarzem Giulio Brottim opowiada o dwóch na pozór wykluczających się wartościach. które ukształtowały jego życie: religii i nauce. Wybitny uczony wspomina również wydarzenia ze swojego życia: trudy dzieciństwa na Syberii. studia. pracę duszpasterską i naukową w czasach komunizmu. a także dzieli się refleksją nad kondycją współczesnego chrześcijaństwa i powszechnej znajomości nauki.

Spośród moich

:

Cena:


ISBN

9788324074822: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/supercepcja-podwojny-spisek-wyd-2020-gacek-katarzyna-184911u

Cena:sam kean, arystokratka w ukropie pdf, bruce dickinson autobiografia, biblioteka internetowa libra, kapłan nie należy do siebie, jak być rodzicem jakim zawsze chciałeś być, zwiadowcy 1, epub online, szybki orgazm, zielona mila książka pdf, ona ma siłę emily nagoski pdf, elex poradnik pdf, dzień wagarowicza, chirurgia noszczyka, sprawa dla koronera, krystyn sosada, zadania egzamin gimnazjalny matematyka, noskawery…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin