Macbeth

Macbeth

Autor: Jo Nesbø

Lata70..skorumpowane miasto pełne przestępców. Macbeth. jeden z niewielu nieprzekupnych policjantów. jest dowódcą jednostki specjalnej. Po niebezpiecznej akcji przeciwko handlarzom narkotyków zaczyna piąć się po szczeblach kariery. Wspiera go Lady. piękna i wpływowa właścicielka kasyna. Mężczyzna w młodości zmagał się z problemem narkotykowym. ale uzależnienie od władzy okazuje się znacznie bardziej niebezpieczne…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 32.92


Pocałunek kata

Autor: Mons Kallentoft

Brutalne morderstwa. skomplikowane śledztwo i rozpaczliwa walka z czasem.

Po imprezie młoda dziewczyna staje się obiektem seksualnych szykan na portalach społecznościowych. Na lotnisku w Linköpingu porwany zostaje samolot. W zgniatarce do samochodów ktoś natrafia na zwłoki nastolatki. A to dopiero początek najbardziej piekielnej wiosny w historii Linköpingu.

Inspektor policji kryminalnej Malin Fors zakończyła pracę oficera łącznikowego w Bangkoku i wróciła do Szwecji. Udaje jej się trwać w trzeźwości. ale nie może znaleźć sobie miejsca i potrzebuje jakiejś skomplikowanej sprawy. by odsunąć od siebie pragnienie picia. Czy będzie jednak w stanie powstrzymać mordercę. zanim zginą kolejni młodzi ludzie? Śledztwo szybko przeradza się w rozpaczliwą walkę z czasem.

Pocałunek kata to druga część nowego. inspirowanego pięcioma zmysłami cyklu o Malin Fors autorstwa króla powieści kryminalnej Monsa Kallentofta. Pierwsza część. Zapach diabła (REBIS 2017). została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków. podobnie jak jego wcześniejsze książki o Malin.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


ISBN

9788379002016: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/dziewczyny-z-prl-u-malgorzata-chaladus-11312u

Cena:


Blask miłosierdzia

Autor: Wacław Hryniewicz

Najmocniejszy głos w polskiej dyskusji o dopuszczeniu do Komunii św. osób rozwiedzionych żyjących w ponownych związkach. Przedmowa: ks. Adam Boniecki.

Wydawnictwo: Tygodnik Powszechny

Cena: 7


Czarne światło

Autor: Marta Guzowska

Każde małe miasteczko skrywa swoje mroczne tajemnice.

‚Przed złożeniem ciała do grobu ktoś je związał w kostkach. Grubym sznurem. Tam. gdzie kiedyś biło serce. teraz tkwiły kawałki po drewnianym kołku. Zmarły był garbusem i kulał. Dałbym sobie uciąć obie dłonie. że był wampirem. Tyle udało mi się ustalić. dopóki ktoś nie podpieprzył szkieletu. Podobnie jak wcześniej czterech innych.’

To miały być zwykłe wykopaliska w małym miasteczku pod Warszawą. Archeolodzy odkryli jednak bardzo ciekawe antywampiryczne pochówki. Nie podoba się to proboszczowi. który podburza mieszkańców i oskarża naukowców. twierdząc. że obudzili Złego. A w takiej niewielkiej społeczności ludzie wolą pozostać ze swoimi grzechami w cieniu. niewiele trzeba. by zasiać zamęt i panikę.

Zanim szczątki zosta

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 16homo deus audiobook chomikuj, naucz, wojciech franzblau, matan, clausewitz o wojnie pdf, joanna haberko, kamiński a zdrowie, jak rzucić palenie pdf, powrót do swego wewnętrznego domu, ten dzień ebook za darmo, bowlby przywiązanie, jak wygrać życie, ester perel, ibuk libra uek, anna matusiak rześniowiecka, leniwa żona, stulecie winnych tom 3 chomikuj, remigiusz mroz kasacja, sieci neuronowe książka, wałęsa człowiek z teczki…