Mgliste powietrze

Mgliste powietrze

Autor: Ann Cleeves

Grupa przyjaciół z Londynu udaje się na wesele na Unst – wyspę wysuniętą najbardziej na północ Szetlandów. Podczas przyjęcia znika Eleanor Longstaff – zupełnie jakby rozpłynęła się w mglistym powietrzu. Następnego dnia jej przyjaciółka otrzymuje wiadomość. która brzmi jak notatka samobójcza. a ciało Eleanor wypływa na powierzchnię małego jeziora blisko klifu.

Detektywi Jimmy Perez i Willow Reeves przybywają na miejsce zdarzenia. aby zbadać tajemniczą sprawę. Co wspólnego ze zniknięciem i śmiercią Eleanor może mieć legenda o duchu lokalnego dziecka. które utonęło w tym samym miejscu przed wojną?

Czy za legendą kryje się niewygodna prawda. którą po tylu latach ktoś nadal próbuje ukryć?

„Porywająca ksią

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.45


Ważka

Autor: Małgorzata Rogala

Starsza aspirant Agata Górska rozpoczyna prywatne śledztwo w tajemnicy przed przełożonymi. gdy okazuje się. że śmierć jej koleżanki. Leny. nie była przypadkowa. Jedynym tropem jest tajemnicza broszka w kształcie ważki. o której Lena wspomniała podczas ich ostatniego spotkania.

Tymczasem partner Agaty. Sławek Tomczyk. prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa wyrachowanego dziennikarza – jego zwłoki odnaleziono w redakcji gazety internetowej. Zamordowany nie wahał się sięgać po niemoralne środki w pogoni za sensacją i wywlekał na wierzch brudy mieszkańców Warszawy. więc krąg podejrzanych nieustannie się rozszerza.

Czy sprawa zabójstwa Woźnickiego oraz śmierci Leny są ze sobą powiązane? Jaki sekret skrywa broszka w kształcie ważki?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 2


Europa. Rozprawa historyka z historią. Część 1

Autor: Norman Davies

‚Europa. Rozprawa historyka z historią to prawdziwe opus magnum Normana Daviesa. Od czasu ukazania się w październiku 1996 ten opasły tom przekroczył już nakład 150 tysięcy egzemplarzy. spotykając się z superlatywami. ale także wywołując ożywione dyskusje i kontrowersje. Europa fascynuje czytelników. którzy znajdą w niej znane już walory pisarstwa Daviesa – literacki temperament. rozległość zainteresowań. osobisty stosunek do tematu. Walory tej wspaniałej książki sprawiają. że mimo jej objętości czyta się ją jednym tchem. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 17.99


ISBN

9788380531925: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/to-co-najwazniejsze-samantha-young-27107u

Cena:maria molicka bajki terapeutyczne, niebezpieczna gra emilia wituszyńska pdf, witolda gadowski, pomnik cesarzowej achai tom 2 pdf, ks pawlukiewicz piotr, boski lekarz pdf, gra cieni tullet, zarzut potrącenia w procesie, władca pierścieni mobi, nieosiągalna pdf, toca gra, tomasz orłowski protokół dyplomatyczny, horyzont książka, kości nie kłamią, święta barbara kolorowanka, opowieści z meekhańskiego pogranicza. północ–południe, enklawa audiobook chomikuj, prawo pracy książka pdf, książki o psychologii człowieka…