Ale z naszymi umarłymi

Ale z naszymi umarłymi

Autor: Jacek Dehnel

„Do Europy — tak. ale razem z naszymi umarłymi”. pisała Maria Janion. Ta myśl stała się punktem wyjścia powieści Jacka Dehnela. w której trochę śmieszno. trochę straszno. a na pewno bardzo aktualnie.

W pewnej krakowskiej kamienicy mieszka cały przekrój polskiego społeczeństwa. W tym Kuba i jego chłopak. Tomek. Kuba jest dziennikarzem. Wraz z ekipą telewizyjną trafia na cmentarz w Cikowicach pod Bochnią. skąd napływają informacje o napadach na groby i wykradzionych ciałach. Nie byłoby w tym może nic aż tak niezwykłego. gdyby nie jeden zagadkowy szczegół — nagrobne płyty zostały rozbite… od środka.

I wtedy zaczyna się prawdziwe literackie szaleństwo! Kolejny cud nad Wisłą? Próba mająca zjednoczyć naród? Polska w ferworze! Medialna gorączka. polityczne oskarżenia i społeczne nastroje. od paniki po euforię. Tymczasem sytuacja stopniowo wymyka się spod kontroli… Bo są na świecie rzeczy. o których nie śniło się czytelnikom.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


Hayden War. Tom 5. Za wszelką cenę

Autor: Evan Currie

Wojna o Haydena się skończyła. SOLCOM i Sojusz rozpoczynają rozmowy pokojowe. ale żadna ze stron nie ma pojęcia. jak rozstrzygnęła się ostateczna bitwa w wojnie o Haydena. Gdzieś pomiędzy niuansami dyplomacji kapitan Sorilla Aida dostaje zadanie: znaleźć jakąś słabość przeciwnika. dać ludziom czas. by dowiedzieli się. co się stało z Walkirią i jednocześnie mogli się upewnić. że Sojusz nie zaryzykuje kolejnego otwartego konfliktu.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 25.52


https://woblink.com/product-publication/download/154353/epub

1:

:

Cena:


Sekrety Watykanu

Autor: Eric Frattini

Za Spiżową Bramą: tajemnice Watykanu i papieżyOd świętego Piotra do Benedykta XVI„Dla Watykanu wszystko. co nie jest święte. jest tajemnicą”. I właśnie o rzeczach tajemniczych. nieznanych czy mało znanych jest ta książka. • Który papież został pochowany. ekshumowany i postawiony przed sądem? • Kto był przeciwnikiem prezentów na Boże Narodzenie rozdawanych przez Świętego Mikołaja? • Któremu papieżowi odmówiono wizy wjazdowej do Polski? • Który kardynał wiedział. że został wybrany na papieża wcześniej niż reszta konklawe? • Co zawierają Tajne Archiwa Watykanu i Indeks ksiąg zakazanych? • Jak działają watykańskie służby szpiegowskie? • Czym naprawdę jest Opus Dei? • Jaka była przyczyna śmierci Jana Pawła I?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 40


ISBN

9788376487915: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/powtorka-z-morderstwa-monika-szwaja-1495u

Cena:potyczki z freudem, hanka lemańska choroba, zadania z chemii organicznej z rozwiązaniami pdf, władysław tatarkiewicz historia filozofii, leszek sokołowski, buszujący w barszczu, scenariusz przedstawienia, anna fidelus, kulturystyka dla każdego, zbrodnia prawie doskonała, niesamowita słowiańszczyzna, waldemar cichoń cukierku ty łobuzie, peter von danzig, erich von däniken książki, angielski ćwiczenia słownictwo pdf, coaching i mentoring, darmowe ebooki pełne wersje pdf, audiobooki dla dzieci za darmo, seidler, uwolnijcie nas stad o duszach czysccowych z maria simma rozmawia nicky eltz, pszczoła czarna, aleksander deyev…