Dwaj bracia

Dwaj bracia

Autor: Ben Elton

Jest rok 1920. Berlin. Frieda Stengel. niemiecka Żydówka. rodzi Paulusa i Ottona. W Monachium powstaje zbrodnicza NSDAP. Losy bliźniaków wydają się przesądzone… Na szczęście zabrakło wody w kranie!
Jeden z chłopców trafia do szkoły kadr Wehrmachtu i SS. drugi walczy na froncie. W imię miłości do tej samej dziewczyny. A gdy wojna się kończy. dla tych. co przeżyli. jakby trwa – w brytyjskim Secret Service i komunistycznej Stasi.

Ben Elton oparł książkę na autentycznych losach swojej rodziny. Przenosi czytelników w najmroczniejsze czasy jakie przeżyła ludzkość. Poruszające.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


ISBN

9788380876514: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/badz-liderem-2-0-john-c-maxwell-148260u

Cena:


W krainie siedmiu słońc

Autor: Wojciech Obremski

Królestwo Solarii było przez wieki spokojną krainą. w której panowała harmonia. a jej mieszkańcy żyli dostatnio i szczęśliwie pod opieką sprawiedliwego władcy. Źródłem dobrobytu Solarii było siedem słońc. których energia dawała ludziom siłę. zdrowie i szczęście.

Wszystko zmieniło się w momencie. gdy kraj opanował okrutny Kattler na czele swej armii. Siedem słońc zgasło. a Solaria pogrążyła się w mroku. Mimo upływu czasu. mieszkańcy Solarii nie porzucili nadziei na odzyskanie wolności i pokonanie tyrana. Część z nich zaszyła się z dala od siedzib ludzkich i postanowiła odnaleźć dawnego władcę swej ukochanej krainy. Tymczasem w małej wiosce. le

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 8bez żalu, baronówna, terapia zajęciowa pdf, ciupasem, diablo wyścig o wszystko torrenty, filary ziemi ken follett, prace polonistyczne, kampania polska, łemkowszczyzna po obu stronach karpat, skazy na pancerzach pdf, maryla szymiczkowa, książki kryminały pdf za darmo, nadzor bankowy, biały murzyn, mowa ciała kłamców, jak wyluzowac, bezpieczeństwo ekologiczne w polsce…