https://woblink.com/product-publication/download/27172/epub

https://woblink.com/product-publication/download/27172/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381472272: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/lwowski-ptak-piotr-tyminski-141460u

Cena:


Historie o zwykłym szaleństwie

Autor: Charles Bukowski

Nikt tak jak Charles Bukowski nie potrafi zręcznie przeplatać kultury wysokiej z niską. Mieszając prostytucję z filozofią Kanta. przechodząc od rozpaczy do muzyki klasycznej. „stary świntuch” tworzy własną. współczesną dystopię. Nie inczej jest w przypadku nowych. niepublikowanych w Polsce opowiadań. Cięte a zarazem delikatne. humorystyczne lecz niepokojące sceny z życia amerykańskiego półświatka to proza Bukowskiego w najlepszym wydaniu — gorącokrwista. pełna skrajności i do bólu realistyczna.

Historie o zwykłym szaleństwie pochodzą z najlepszego okresu twórczości pisarza (początek lat 70.). w którym Bukowski stworzył również — znane polskiemu czytelnikowi — teksty. wchodzące w skład tomu Najpiękniejsza dziewczyna w mieście.

„Od czasów Geo

27.9: https://woblink.com/ebook/obca-w-swiecie-singli-krystyna-mirek-180245u

Cena:


Marketing 4.0

Autor: Philip Kotler

Philip Kotler ponownie łączy siły z Hermawanem Kartajayą i Iwanem Setiawanem z MarkPlus Inc.. by podzielić się z nami sposobami wpływania na konsumentów w ich podróży ku zakupowi produktu. Tym razem pionierzy nowego podejścia uciekli się do pomocy zaawansowanych technologii. by się dowiedzieć. kim są konsumenci i w jaki sposób podejmują decyzje.

W Marketingu 4.0 pokazują nam. jak świadomych konsumentów przekształcić w naszych orędowników. Tradycyjna ścieżka prowadząca do zakupu (rozbudzenie świadomości. przykucie uwagi. zadawanie pytań i działanie) została poszerzona o etap orędownictwa. gdyż opinie naszych krewnych i znajomych mają ogromny wpływ na nasze decyzje zakupowe. W pełni uaktualniony opis owej ścieżki tłumaczy mechanizm działania orędownictwa. wyjaśnia.

31.9: https://woblink.com/ebook/niewidzialni-roy-jacobsen-134582u

Cena:


:

:

Cena:


Koniec świata nr 13

Autor: Katarzyna Ryrych

Dwunastoletnia Sabina żałuje. że nie mieszka w bloku jak wszyscy. a jej tata nie jest elektrykiem. Jednak kamienica na Końcu świata numer 13 to jej dom. Jak się okazuje – absolutnie wyjątkowy! To pachnąca sztuką i cyganerią przyjazna przystań dla znajomych artystów. to dźwięki tanga. to kolorowe ptaki cudaki.

Sabina powoli zaczyna dostrzegać. że artystyczna rodzina to najpiękniejsze. co mogło się jej przytrafić w życiu. Podobnie jak pierwsza wakacyjna praca i nowy przyjaciel na dobre i na złe. Dziewczyna czuje w kościach. że idzie nowe. Niektórzy nazywają to „dorastaniem”.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Krótka historia prawie wszystkiego NOWE WYDANIE!!!

Autor: Bill Bryson

Oryginalna i błyskotliwie napisana książka. z której dowiadujemy się. czym jest świat materialny – od najmniejszego kwarka po największą galaktykę.

Wyzwanie. przed którym stanął Bill Bryson. polegało na tym. aby tematy. które zwykle u większości z czytelników wywołują śmiertelną nudę. jak geologia. chemia lub fizyka cząstek. uczynić przystępnymi dla tych. którzy nigdy nie sądzili. że nauki przyrodnicze mogą ich w ogóle zainteresować. Klucz. jaki znalazł autor. wydaje się genialny w swej prostocie: Bryson pisze nie o tym. CO wiemy. lecz raczej o tym. SKĄD wiemy to. co wiemy. Skąd wiemy. co jest w środku Ziemi. czym jest czarna dziura lub gdzie 600 milionów lat temu były kontynenty? W jaki sposób ktokolwiek kiedykolwiek potrafił odkryć

31: https://woblink.com/ebook/nigdy-nie-zapomnisz-ewa-kleszcz-kathryn-croft-135624u

Cena:książki do czytania na komputerze, rasputi, teoria gier książka, analiza finansowa ksiazka, pilot myśliwca, lingua latina ad usum medicinae studentium, stymulacja serca, technologie informacyjno komunikacyjne, jurij smolskij, genomy, trening interpersonalny ćwiczenia, katarzyna nosek, naborowski wiersze, lukasz kamienski, adiobook, julie anne, psi patrol moc zabawy, magdalena krauze, zbigniew kloch, audiobooki po polsku, model probitowy, kosmiczny podróżnik, ocalałe riley sager…