ISBN

ISBN

9788381170314: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sekrety-sztokholmu-agata-teperek-lindberg-hanna-180137u

Cena:


Czas patriotów

Autor: Tom Clancy

Przebywając w Londynie. Jack Ryan udaremnia zamach irlandzkiej Armii Wyzwolenia Ulsteru na rodzinę królewską. W trakcie wymiany ognia zabija brata przywódcy bojówki IRA. Walcząc w słusznej sprawie. sprowadza na siebie i swoją rodzinę śmiertelne niebezpieczeństwo. Teraz to oni znajdują się na celowniku terrorystów.

Jak potoczą się losy kultowego bohatera stworzonego przez Toma Clancy’ego? Czy Jack zdoła wyjść z opresji obronną ręką i uchronić swoich najbliższych? Czas patriotów to pasjonująca lektura dostarczająca ogromnej dawki emocji.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 35.99


ISBN

9788381170291: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/zakochani-w-swiecie-malezja-grzymkowska-podolak-joanna-180145u

Cena:


ISBN

9788395610561: Wydawnictwo

Format

15.9: https://woblink.com/ebook/z-rozmyslan-prozniaka-kurs-jezyka-angielskiego-dla-myslicieli-jerome-klapka-jerome-marta-owczarek-arthur-conan-doyle-180305u

Cena: Marta Owczarek


Skrzypeczki płanetników

Autor: Mariusz Obiedziński

W przeddzień szesnastych urodzin Tomek otrzymuje od swojego dziadka niezwykły prezent – bardzo stare skrzypce. Nastolatek zauważa. że w instrumencie drzemie niezwykła moc: nawet delikatne poruszenie strun ma wpływ na zmianę pogody. Wkrótce do Tomka przybywają trzej płanetnicy – demony żyjące w chmurach. i domagają się zwrotu skrzypiec. twierdząc. że niegdyś należały do nich. Tomek nie chce się na to zgodzić. Wykonana przez niego kunsztowna improwizacja przywołuje potężną burzę i rzuca Tomka wraz z jego siostrą. Luizą. w wir czasu. Do jakiej odległej rzeczywistości trafią i czy będą potrafili stamtąd wrócić?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 27


Blondynka w Paragwaju

Autor: Beata Pawlikowska

W najdalszym zakątku Paragwaju jest wioska. do której nie prowadzi żadna droga. Można tam tylko dopłynąć towarową łodzią. która raz w tygodniu wypływa z portu w odległym o trzy dni drogi mieście Concepción. To był mój cel. Dostać się do najdalej na północ wysuniętej ludzkiej osady położonej na bagnach tuż przy granicy z Brazylią i Boliwią.

Samotna wyprawa przez jeden z najmniej znanych krajów Ameryki Południowej. Pełna przygód. odkryć. zachwytów i smaku yerba mate. Największe wodospady świata Iguaçu i nowe zakończenie „Martina Edena”. które napisałam nocą płynąc łodzią po rzece Paragwaj.

Książka multimedialna z fotografiami i ponad 50 filmami nakręconymi na gorąco podczas z podróży.

Wydawnictwo: Edipresse Po

Cena: Mia Michellezwiadowcy 4 pdf, macierewicz biografia nieautoryzowana, marek wrzosek, batalista, ostatnie życzenie ebook, czarna owieczka lektura pdf za darmo, zapach smierci, królowa zła, king pdf, angielski gimnazjum pdf, testy gimnazjalisty, polityka realna, dieta ketogenna książka, opiumu w rosole mp3, elite pdf, wartość pracy…