Zła królowa

Zła królowa

Autor: Holly Black

Magiczny i fantastyczny świat. w którym toczy się odwieczna walka między dwoma królestwami elfów. znany polskiemu czytelnikowi z trylogii ..Okrutny książę” i innych książek autorki.

Szesnastoletnia Kaye jest współczesną koczowniczką. Uparta i niezależna. podróżuje z miasta do miasta z zespołem rockowym swojej matki. póki złowróżbne wydarzenie nie zmusi jej do powrotu w rodzinne strony. Tam. w przemysłowym krajobrazie New Jersey. Kaye odkrywa. że stała się pionkiem w odwiecznej walce o władzę między dwoma rywalizującymi królestwami elfów. walce. która może się skończyć jej śmiercią.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 33


O tym się nie mówi

Autor: Pine Emilie

Świadomie i bezkompromisowo narusza tabu. Rzuca wyzwanie przesądom o kobiecości. a jej bronią jest bezwarunkowa i rozbrajająca szczerość. z jaką opowiada o swoim życiu: o alkoholizmie ojca. dojrzewaniu. gwałcie. fizyczności. pragnieniu posiadania dzieci i bezpłodności. przemocy wobec kobiet i przemocy wobec siebie.

To jest intymna historia Emilie Pine. I to jest historia wszystkich kobiet.

Odważne. hipnotyzujące […].

„The Guardian”

Czytać te eseje. to znaczy lepiej zrozumieć ludzką naturę. na powrót odnaleźć swoje miejsce w świecie i odzyskać własne doświadczenie. prawdziwe i ważne.

„Sunday Independent”

Dojmujące. bezkompromisowe. absolutnie genialne…

 „The Financial Times”

Nie czytajcie tej książki w miejscu publ

31.9: https://woblink.com/ebook/ballada-o-lutniku-wiktor-paskow-mariola-mikolajczak-195968u

Cena:


ISBN

9788365506375: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/podroz-w-trzech-smakach-layne-mosler-31106u

Cena:1414 1418, freud pdf, brzydkie kaczatko kolorowanka, blanka lipińska 365 dni pdf docer, jacek dukaj wroniec, dzieje polski opowiedziane dla młodzieży, w okopach woli, czując rozmowy o emocjach, horla, anonimowe najnowsze wyznania, jak dobrze pisać, masaż klasyczny pdf, e buki, kryzys finansowy przyczyny, praca sportowiec, o nieistnieniu boga, danusha goska…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin