Co. jeśli…

Co. jeśli…

Autor: Kate Hope-Day

Co się dzieje. gdy granice między alternatywnymi światami się zacierają?

Spokój sennego miasteczka. leżącego u stóp uśpionego wulkanu. zostaje zakłócony. kiedy kilkoro jego mieszkańców zaczynają prześladować niepokojące wizje siebie samych w równoległych rzeczywistościach. Lekarka Ginny zastanawia się nad trwałością swojego małżeństwa. jej mąż ma katastroficzne wizje. które doprowadzają go do paranoi. Samara widzi swoją zmarłą matkę znów żywą i odkrywa coraz więcej rodzinnych tajemnic. a młoda naukowczyni Cass ponownie przeżywa ciążę. będąc krok od rozpoczęcia projektu. który może na zawsze odmienić jej karierę naukową.

Początkowo łagodne i ulotne. wizje zaczynają być coraz bardziej przerażające. Kiedy nad miastem zawisa widmo katastrofy. staje się jasne. że życie jego mieszkańców już nigdy nie będzie takie. jak do tej pory.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


ISBN

9788366570566: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/swiatlo-w-jej-oczach-karolina-wilczynska-194561u

Cena:


Kasy fiskalne 2020

Autor: Praca Zbiorowa

Kasy online wprowadzono od 1 maja 2019 r.. przy czym wymiana kas starego typu na kasy online odbywa się stopniowo. Drugi etap wymiany kas w związku z epidemią został przesunięty na 1 stycznia 2021 r. Największa grupa podatników będzie zatem zobowiązana wymienić kasy w 2021 r. Nowością jest możliwość zainstalowania kasy na urządzeniu mobilnym.

Ustawodawca zmienił również zasady zgłaszania kas do urzędu skarbowego oraz ubiegania się o ulgę na ich zakup. Od 2020 r. zmieniły się także dotychczasowe zasady wystawiania faktur do paragonów. Ich nieprzestrzeganie jest zagrożone surowymi sankcjami.

W publikacji objaśniamy:

• Jak ewidencjonować sprzedaż na kasie online. w tym na kasie zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. a także na kasach starego typu

49.9: https://woblink.com/ebook/motyle-joanna-gilewicz-josef-h-reichholf-194636u

Cena:


ISBN

9788382152197: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/strazak-joe-hill-anna-dobrzanska-194558u

Cena:wojciech konigsberg, katechizm libertyński, jezyk dwulatka, m. łobocki, sensacje xx w, nie jedną, śpiąca królewna audiobook, o cywilizacji śmierci, 40 dni walki duchowej, egzamin gimnazjalny chemia pdf, łepkowski, kicia kocia książki, molicka bajkoterapia, formy wypowiedzi egzamin gimnazjalny, kiedy atena odwraca wzrok…