Pas startowy

Pas startowy

Autor: Katarzyna Ryrych

Dobry adres. metka na ubraniu potwierdzająca najlepszą markę. „piętrowe” zajęcia pozalekcyjne – oto „pas startowy”. czas kołować! Tylko czy jest on faktycznie potrzebny?

Kornelia i Krystian. mimo dobrego adresu zamieszkania. nie czują się wybrańcami losu. Materialnie bardzo dobrze uposażeni. rosną na jałowej glebie. pozbawieni czułości. zrozumienia. rodzinnego ciepła i przede wszystkim miłości. która jest prawdziwym pasem startowym w dorosłe życie.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 18.9


Niebezpieczne modlitwy

Autor: Groeschel Craig

Zmień swoje modlitwy

Zmień swoje życie

  • Zastanawiałeś się kiedyś. dlaczego Bóg nie odpowiada na Twoje modlitwy?
  • Chciałbyś zobaczyć. jak odmieniają Twoje życie?
  • Masz już dość zbyt ostrożnej wiary?

Modlitwy poruszają Boże serce. On chce dla nas czegoś więcej niż ostygłej wiary i nieprzekonujących podziękowań przy obiedzie za Jego dary. Wzywa Cię do życia pełnego odwagi. nie wygód.

Ta książka pokaże. jak odmawiać modlitwy. które:

  • zbadają Twoją duszę.
  • złamią Twoje nawyki
  • i poślą Cię. byś podążał za Bożym wezwaniem.

Ale uważaj! Jeśli wystarcza Ci chodzenie na łatwiznę i stanie z boku. to nie jest książka dla Ciebie. Będziesz miał przed sobą wyzwani

:

Cena:ten dzien pdf, kolacja z tiffanym pdf, katalog monet polskich, brian tracy nawyki warte miliony, kulińska lucyna, dzikowy skarb, paulo coelho alchemik pdf, poeci współcześni, masa audiobook, moritz andreas, księga rut, kurdybacha historia wychowania pdf, książki kryminalne ranking, rok potopu, rynek nieruchomości książka pdf, artur majka, świąteczna gorączka, paweł jasienica książki…