Biała księga uzdrawiania

Biała księga uzdrawiania

Autor: Kurt Langbein

Jak dochodzi do uzdrowienia i odzyskania długowieczności?

 W poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania Autor zebrał naukowe fakty i starał się rozstrzygnąć kwestię. jak można pomóc swojemu organizmowi w procesie powrotu do zdrowia. Rozmawiał z wieloma pacjentami. lekarzami. naukowcami oraz terapeutami. Z tej książki dowiesz się co tak naprawdę jest przyczyną Twojej choroby oraz poznasz metody uzdrawiania pochodzące z wielu kultur świata.

 

Dowiesz się również:

 – dlaczego chorujemy?

– co tak naprawdę jest przyczyną Twojej choroby?

– jaką rolę odgrywają w tym procesie lekarze. a jaką uzdrowiciele?

– dlaczego związek może być drogą do uzdrowienia?

– jak środowisko społeczne. np. praca. mogą zarówno powodować choroby. jak i pomóc w o

26.9: https://woblink.com/ebook/amerykanski-ksiaze-nowy-camelot-tom-2-sierra-simone-153832u

Cena:


ISBN

9788380758773: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/miejsce-bez-ciebie-katarzyna-agnieszka-dyrek-jewel-e-ann-160647u

Cena:


Moja ostatnia księżna

Autor: Daisy Goodwin

Przełom XIX i XX wieku. Cora Cash. jedyna dziedziczka ogromnej fortuny. jest najbogatszą panną w Ameryce. Jest też niewiarygodnie piękna i uprzywilejowana. Wychowała się w domu wzorowanym na Wersalu. a na jej debiutancki bal przyszło ośmiuset gości. Nie ma wątpliwości. że każde drzwi stoją przed nią otworem.

Jednak gdy matka zabiera ją do Anglii. by tam znaleźć dla niej odpowiednio urodzonego narzeczonego. Corę spotyka rozczarowanie: zostaje przywitana z dystansem. Szybko się też przekonuje. że wspaniałymi angielskimi posiadłościami rządzą intrygi i plotki.

Wydaje się. że uśmiechnie się do niej szczęście. gdy zaręczy się z poznanym na polowaniu przystojnym i tajemniczym Ivo. księciem Wareham. Ale rzeczywistość okazuje się zupełnie inna: Ivo jest wycofany i skryty. a angielskie

39.3: https://woblink.com/ebook/swieta-nauka-przodkow-droga-do-uzdrowienia-nick-polizzi-153898u

Cena:


:

:

Cena:zanurzeni w liczbach, robur zdobywca, darknet screeny, wojna i pokój mobi, logistyka w biznesie, jan kochanowski książki, wiesław baryła, zabezpieczenie logistyczne w sytuacjach kryzysowych, bajki robotów, literatura piękna klasyka, dostojewski młokos, metody oceniania pracowników pdf, śmiały podryw, wyznaczniki listu, powieść umberta eco, zagrożenia halloween, ciszewski 1939, zwroty po portugalsku, grey pdf, przygody 10 skarpetek audiobook…