Weź głęboki wdech

Weź głęboki wdech

Autor: Kasia Bulicz-Kasprzak

Michalina nie prowadzi bogatego życia towarzyskiego – od kontaktu z ludźmi woli obcowanie z naturą. Pracuje w Instytucie Botaniki. powoli pnąc się po szczeblach naukowej kariery. Nieśpieszne tempo wynika z faktu. że jest mało przebojowa i nie potrafi zawalczyć o swoje. No i jest kobietą. której w męskim świecie badawczym ciężko się przebić. Oparcia nie znajduje też w domu – władcza matka i jej równie władcza siostra mają wszystko to. czego Michalinie brak: urodę. przebojowość. zdecydowanie. I często jej przypominają o tym. co tak bardzo je różni. Jasnym promykiem słońca na pochmurnym niebie życia Michaliny staje się nowy pracownik Instytutu – Filip. Choć wyprzedza ją w drodze po awans. to wydaje się. że ich związek jest w stanie zrekompensować jej tę przykrość. Oraz wiele innych

27.9: https://woblink.com/ebook/w-poszukiwaniu-prawdy-nora-roberts-magdalena-rabsztyn-aniol-178194u

Cena:


Talizmany

Autor: Dominik W. Rettinger

Ewa Modlińska. historyk sztuki z wyboru i dziennikarka z przypadku. traci równocześnie faceta i pracę. W życiu jednak zawsze jest coś za coś – wskutek zbiegu okoliczności odkrywa w sobie dawno zapomnianą pasję do renesansu.

Wpada na trop jednej z największych tajemnic historii. Czy siedemnastowieczne przekazy o fantastycznym skarbie okażą się prawdą? Czy Ewie wystarczy wiedzy i energii. by rozwiązać zagadkę? Kto jeszcze. oprócz niej. porwie się na tę próbę?

Ślady prowadzą od Bizancjum przez Wenecję do Polski. a ściślej do potężnej XVII-wiecznej fortecy-pałacu Krzyżtopór. Splątane wątki. zaskakujące zwroty sytuacji. intrygi rodzinne. niebezpieczni rywale. gorące uczucia… Czy w odkryciu sekretu pomoże miłość?

Polski Kod Leonarda da Vinci: sensacja. humor i romantyz

48: https://woblink.com/ebook/miedzy-synagoga-i-kosciolem-dzieje-sw-pawla-waldemar-chrostowski-179944u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/178324/epub

1:

:

Cena:pecko, alejandro radawski, czarny mag pierwszy rok pdf, choroby wewnętrzne kokot, dionizyjskość, ostatnia księga pana tadeusza, stawy anatomia, jedną nogą w niebie, być niezwykłym wychowawcą, konsorcjum tom 2 pdf chomikuj, miedzianka historia znikania, konwenanse konstytucyjne, skandal nowakowska, motywacja do zmiany, borges fikcje…