Edipresse Polska S.A.

Edipresse Polska S.A.

Format: EPUB.MOBI

27.99

1:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 177456

https://woblink.com/ebook/biale-kosci-graham-masterton-piotr-kus-177456u

:

Cena:


Pożądanie

Autor: Helen Hardt

Pozostawiona przez narzeczonego przy ołtarzu Jade Roberts szuka pocieszenia na ranczu swojej najlepszej przyjaciółki. Jej upokorzenie jest wciąż żywe. więc nie spodziewa się. że jej serce zabije mocniej dla kogokolwiek. Lecz gdy powściągliwy brat Marjorie. cudowny kowboj z Gór Skalistych. całuje ją po raz pierwszy. pękają wszystkie tamy.

Talon Steel jest rozbitkiem. który nigdy w pełni nie wyleczył się z traumy. jakiej doznał w dzieciństwie. Żyje. biorąc od kobiet to. co mu dają. i nie oferując nic w zamian. Do chwili gdy w jego życiu pojawia się Jade – piękna. słodka i gotowa. Jego pragnienie. by ją mieć. przeradza się w pożądanie. które – jak się obawia – nigdy nie zostanie zaspokojone.

Iskrzącą namiętność prześladują dawno pogrzebane sekrety. które mogą doprowadzić do rozstania

27.9: https://woblink.com/ebook/anka-i-diabel-stroz-nina-majewska-brown-180231u

Cena:


Jak być fajnym tatą i nie zwariować

Autor: Będźmirowski Michał

Jak być fajnym tatą i nie zwariować to pozycja obowiązkowa dla każdego mężczyzny. dla którego „tacierzyństwo” jest doświadczeniem świeżym lub dopiero oczekiwanym – podszytym radością. wątpliwościami lub lękiem. Świadomym bardziej lub mniej. To zbiór subiektywnych wskazówek z przymrużeniem oka. jak się odnaleźć na początku nowej życiowej drogi.

Zamierzam dowieść na własnym przykładzie. że bycie ojcem to najlepsze. co może spotkać mężczyznę. To poczucie spełnienia. którego nic nie jest w stanie zastąpić. to nieustanne patrzenie na cud. na doskonały kawałek samego siebie. I chciałbym wykazać. że można cieszyć się tym nowym życiem bez rezygnacji z własnych zainteresowań czy rozwoju.

Wy: Edipresse Polska S.A.

Cena: 34.99ekstremalne przywództwo audiobook, droga artysty pdf, sprawdzian z biologii 3 gimnazjum puls życia ekologia, marcin zaremba wielka trwoga, wolfe gene, mikołajek pdf pobierz, o dziewczętach dla dziewcząt, podstawy rachunkowości winiarska pdf, system instytucjonalny ue, wyklęta armia, pratchett pl, wyrok mroz, porozumienie bez przemocy marshall rosenberg, rue morgue…