Co o mnie wiesz?

Co o mnie wiesz?

Autor: Miranda Megan

Leah z dnia na dzień traci wszystko – karierę. chłopaka. znajomych. Na szczęście może jeszcze liczyć na Emmy. Razem przeprowadzają się do małego miasteczka. gdzie Leah zaczyna wszystko od nowa. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się David Cobb. napastliwy adorator. Kiedy mężczyzna zostaje oskarżony o napaść na znalezioną w lesie w stanie krytycznym Bethany. Leah jest przerażona. Tymczasem Emmy nie wraca do domu. Leah zgłasza jej zaginięcie i dowiaduje się. że ktoś taki jak Emmy… nie istnieje.

Leah. Bethany i Emmy są do siebie łudząco podobne. Bethany walczy o życie w szpitalu. Emmy zaginęła i nie pozostał po niej ślad. Leah już nie wie. kim tak naprawdę jest.

Trzymający w napięciu thriller. któremu nie sposób się oprzeć.

„Publishers Weekly”

:

Cena:


ISBN

9788324058891: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/ojcowie-i-corki-tomasz-nowak-op-magda-fraczek-147371u

Cena: Magda Frączek


Do końca świata

Autor: Tomasz Maruszewski

To opowieść o miłości i różnych jej odcieniach. A może o stracie i jej oswajaniu? Na pewno o czymś istotnym. Niebanalna historia bycia i niebycia jednocześnie.
Kobieta uciekająca przed samotnością – i dwaj mężczyźni. z których każdy odmiennie postrzega miłość. Ojciec i syn uzupełniający się wzajemnie. tworzący racjonalną i emocjonalną całość. która niekiedy pęka pod ciężarem zdarzeń. Droga do pogodzenia się z faktem. że drugiego człowieka się nie ma. a jedynie można przy nim być. czasem jest długa i wyboista.

Tomasz Maruszewski – ur. w 1985 roku w Tarnowskich Górach. radca prawny. od czasu studiów związany z Warszawą. Zafascynowany mechanizmami społecznymi. nauką i własnymi dziećmi. Sfrustrowany zanikiem empatii w ludziach – właśnie to skłoniło go do napisania debiutanckiej powieści. Od najmłodszych lat nieodłącznie towarzyszy mu muzyka. dzięki której rozpoczął swoją przygodę ze sztuką. To ona i literatura są dla niego podstawowymi. przenikającymi się środkami wyrazu. Osobiście współtworzy kilka alternatywnych projektów muzycznych.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


ISBN

9788379693184: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/studia-regionalne-spoleczenstwo-region-miejsce-wybor-prac-katedry-geografii-regionalnej-i-spolecznej-uniwersytetu-lodzkiego-marcin-wojcik-147410u

Cena:joanna pach – żbikowska, zanim się pojawiłeś torrenty, virion achaja, miasto mafii pdf, metro dmitry, metoda szewczenki, biografia steve jobs, gry hide and seek, tygodnik nie pdf, anatomia narkiewicz, książki harrego pottera, sztuka kobiecosci, wieża zielonego anioła, woskowe lalki, pies bruno, dariusz drajewicz, 21 lekcji na xxi wiek chomikuj, bartłomiej piotrowski kołysanka…