Istoty ulotne. Opowieści psychoterapeutyczne

Istoty ulotne. Opowieści psychoterapeutyczne

Autor: Irvin D. Yalom

Na niniejszy zbiór złożyło się dziesięć poruszających opowieści o ludzkich losach i sile psychoterapii. Wybitny psychiatra Irvin D. Yalom odkrywa przed czytelnikiem pilnie skrywane tajemnice. lęki i humor. które są nieodłączną częścią nie tylko pracy terapeutycznej. ale także samego życia. U kresu długiej i błyskotliwej kariery. przywołuje zawodowe doświadczenia. zarówno ostatnie. jak i dawno minione. by zmierzyć się z dwoma największymi wyzwaniami. którym musi stawić czoło każdy człowiek: jak w wartościowy sposób przeżyć życie i jak radzić sobie z perspektywą jego nieuchronnego końca.

Rozważając dylematy swoich pacjentów. Yalom nie tylko daje nam wgląd w ich osobiste pragnienia i motywacje. lecz także opowiada o wysiłkach. jakie musi podejmować. by pogodzić własne życie emocjonalne z wymaganiami. jakie stawia przed nim zawód terapeuty. Dzięki pokorze i empatii lekarza oraz mistrzowskiej narracji doświadczonego literata pokazuje. że proces psychoterapii może należeć do najbardziej poruszających wydarzeń w życiu człowieka.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 24.99


:

:

Cena:


Tropiciel

Autor: Małgorzata Lisińska

Sodi Yudherthardere. dla przyjaciół i ludzi z problemami wymowy po prostu Sodi. to krasnoludzki Tropiciel ze słabością do kobiet. alkoholu. złota. bijatyk i magii (dosłowną). U boku Yasy (najpotężniejszego żyjącego maga) i Likal (seksownej. potężnej i kompletnie nim niezainteresowanej uczennicy maga) wyrusza w podróż po Krainie. a w drodze przeważnie cierpi na migrenę. Niczym bohaterowie bajek. tylko zupełnie inaczej. ta trójka stawia czoła wyzwaniom godnym herosów.

Książka dla czytelnika dorosłego lub posiadającego certyfikat znajomości łaciny podwórkowej!

“Mistrz Haxerlin i Thuz z miejsca polubili Sodiego. Idealny towarzysz podróży. bajarz. mitoman i drań w ich stylu!” – Jacek Wróbel. autor serii „Haxerlin”

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 28.9


Bella Germania

Autor: Daniel Speck

Monachium. 2014 rok. Świat Julii wywraca się do góry nogami. gdy krok od odniesienia sukcesu nagle poznaje Vincenta. który twierdzi. że jest jej dziadkiem. Mediolan. 1954 rok. Młody Vincent jedzie z Monachium do Mediolanu. Ulega urokowi Włoch i spotyka Giuliettę. To miłość od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna jest jednak przyrzeczona innemu. Czy tragiczna miłość sprzed lat całkowicie zmieni życie Julii?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99optyka 3 gimnazjum, bruce lipton książki, starzejące się społeczeństwo w polsce, książki na ebooka za darmo, słownik polsko łaciński medyczny, europa in flagranti, delta force land warrior, beata pawlikowska pdf, metro pdf, michał lubowicki, produkty turystyczne, nie zaczęło się od ciebie, sztuka kochania wisłocka pobierz pdf, w cieniu magnolii, horyzont jakub małecki, kiedy i jak wynaleziono naród żydowski, falcones…