Znać lub nie znać Jezusa

Znać lub nie znać Jezusa

Autor: Grzegorz Ryś bp

W swojej najnowszej książce Abp Grzegorz Ryś ukazuje. że istotą bycia chrześcijaninem jest osobista relacja z Jezusem. Mądre słowa. błyskotliwe. a jednocześnie głębokie myśli czerpiące wprost z bogactwa Ewangelii nie pozwalają pozostać obojętnym wobec zaproszenia do spotkania z Jezusem.

Abp Grzegorz Ryś to ceniony rekolekcjonista zakochany w Słowie Bożym. które głosi z mocą. Z wykształcenia i zamiłowania historyk Kościoła. Umiejętnie łączy działalność publicystyczną i naukową z byciem duszpasterzem. Od 2011 r. przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji. od 2017 r. arcybiskup metropolita łódzki. Wielorakie apostolskie zaangażowania łączy w świadectwie. że Kościół może być dla każdego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena:


Wszystkie nasze tajemnice

Autor: Jess Ryder

Masz wszystko to. czego ona pragnie…

 

Natasha niedawno wyszła za mąż. Ma wspaniały dom. kochającego męża i śliczną córeczkę Emily. Żyliby długo i szczęśliwie. gdyby nie Jen. była żona jej męża. która nie chce zostawić ich w spokoju…

Pewnego dnia po powrocie do domu Natasha odkrywa. że jej mąż i córka zniknęli bez śladu. Zrozpaczona zrobi wszystko. aby odzyskać Emily. Jest gotowa nawet przystać na propozycję pomocy ze strony Jen. Czy jednak może jej zaufać? I czy obie tak naprawdę znają mężczyznę. za którego wyszły?

 

Nigdy nie ufaj mężczyźnie. który zdradził żonę.

 

Anna stara się nie rzucać w oczy. Zwyczajne mieszkanie. zwyczajna praca. zwyczajne życie. I ogromne wyrzuty sumienia – nigdy nie wybaczy sobie tego.

35.92: https://woblink.com/ebook/nowa-mapa-cudow-zofia-szachnowska-olesiejuk-adam-olesiejuk-henderson-caspar-174836u

Cena:


ISBN

9788381785006: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/zlamana-lojalnosc-cora-reilly-204198u

Cena:


ISBN

9788366335400: Wydawnictwo

Format

35.92: https://woblink.com/ebook/nowa-mapa-cudow-zofia-szachnowska-olesiejuk-adam-olesiejuk-henderson-caspar-174836u

Cena:


ISBN

9788378898832: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/birthday-girl-douglas-penelope-174799u

Cena:


:

:

Cena:retoryka ćwiczenia, jestem zona szejka, moje dziecko gdzieś na mnie czeka, zima stulecia książka, podstawy ekg, buddenbrookowie pdf, wyrok mroz, steven erikson malazańska księga poległych, lato w pensjonacie pod bukami, monika całkiewicz, wprowadzenie do rachunkowości ewa śnieżek pdf, statystyka dla przyrodników pdf, anna skolimowska, dama paxton pdf, bracia karmazow, angielski dla początkujących pdf, libido dominandi, tu i teraz ewa pirce, klejnot w koronie, labirynt namiętności…