Alergie pokarmowe

Alergie pokarmowe

Autor: Mirosław Jarosz

Autorzy zamieszczają wykazy alergenów odpowiedzialnych za rozwój alergii: od mleka. jaj. ryb. ziół i przypraw po barwniki. emulgatory. przeciwutleniacze i substancje konserwujące oraz dołączają spisy produktów. w których te alergeny występują. Podają także przykładowe jadłospisy przeznaczone dla osób z najczęściej spotykanymi alergiami pokarmowymi. Ułożenie odpowiedniej diety wraz z ewentualną terapią farmakologiczną umożliwi zlikwidowanie źródła choroby.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 25.3


Anestezja geriatryczna

Autor: Laura Wołowicka

Jest to pierwsza w Polsce publikacja przedstawiająca specyficzne problemy znieczuleń i opieki okołooperacyjnej ludzi w wieku podeszłym. Publikacja została przygotowana przez interdyscyplinarny zespół geriatrów. specjalistów nauk podstawowych i anestezjologów. Odbiorcami książki są anestezjolodzy. chirurdzy. geriatrzy. pielęgniarki oddziałów zabiegowych. pooperacyjnych i intensywnej terapii oraz studenci nauk medycznych.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 89


Koniec chorób serca – PDF

Autor: Andreas Moritz

Czy wiesz. że sto lat temu choroby serca należały do rzadkości? Teraz zbierają obfite żniwo nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale również w Polsce. Według statystyk w 2013 roku choroba wieńcowa odebrała życie aż 41 tys. Polaków. drugie miejsce zajmują choroby naczyń mózgowych – 33 tys.. zawał zaś 15 tys.

Dzięki tej książce poznasz podłoże problemów kardiologicznych. odkryjesz rolę antybiotyków w niewydolności serca oraz dowiesz się jaki wpływ na organizm mają statyny. Autorytet medycyny naturalnej i autor światowych bestsellerów. rozwieje mit „złego” cholesterolu oraz zwróci Twoją uwagę na czynniki chorobotwórcze niezwiązane z żywieniem np. niedostatek wsparcia społecznego. brak satysfakcji z pracy czy poczucie nieszczęścia. Porady od serca!

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Za głosem Kristen

Autor: Lori Nelson-Spielman

Kolejna – po Liście marzeń i Słodyczy wybaczenia – wzruszająca i mądra powieść bestsellerowej autorki.

Dziewiętnastoletnia Kristen ginie w katastrofie kolejowej. Jej matka i siostra zmagają się nie tylko z bólem straty. ale także z wyrzutami sumienia. Każda z nich czuje. że gdyby tego feralnego dnia zachowała się właściwie. dziewczyna nie podróżowałaby tym pociągiem. Erika. którą dręczą też demony z dzieciństwa. rzuca się w wir wymagającej pracy. Annie zaś nie przyjmuje do wiadomości śmierci siostry. Przeprowadza prywatne śledztwo i wyrusza na jej poszukiwanie do Paryża. Nadzieję podsycają tajemnicze maile zawierające aforyzmy nieżyjącej matki Eriki. znane i cytowane tylko w kręgu najbliższej rodziny. Czy pisze je ukrywająca się gdzieś Kristen? Chociaż dowody temu przeczą. Erika i Annie bardzo pragną cudu.

I w przewrotny sposób ten cud w ich życiu się wydarza…

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9blanka lipińska ten dzień pdf za darmo, 25 lat niewinności online, zmarzlak, jednostka języka, jak straciłem na giełdzie milion dolarów, keith richards życie, klasyfikacja budżetowa paragrafy 2019, czy koty myślą, coben ksiazki, mróz listy zza, konrad klejsa, książki do pobrania, baśń o królewnie i trzech braciach, twój psychologiczny autoportret pdf, kopciuszek charles perrault pdf…