Podróż do Bieguna Północnego

Podróż do Bieguna Północnego

Autor: Juliusz Verne

“Podróż do Bieguna Północnego” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

Powieść opisuje przygody brytyjskiej ekspedycji dowodzonej przez kapitana Johna Hatterasa. której celem jest zdobycie bieguna północnego. Hatteras jest przekonany. że morze wokół bieguna jest wolne od lodów. a jego obsesją jest. aby tam dotrzeć za wszelką cenę. Bunt załogi prowadzi do zniszczenia ich statku. ale Hatteras wraz z kilkoma wiernymi mu ludźmi z załogi kontynuuje wyprawę.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 19.49


Klasyka dla dzieci. Duma i uprzedzenie

Autor: Jane Austen

Klasyczna książka Jane Austen w adaptacji dla dzieci.

Pani Bennet bardzo pragnie znaleźć bogatych mężów dla swoich córek. więc przybycie nowego czarującego sąsiada ogromnie ją cieszy. Niestety. przyjaciel. którego ów sąsiad ze sobą przyprowadza. nie jest już tak mile widziany. Pan Darcy zdaje się mieć więcej dumy niż pieniędzy. Nikt go nie lubi – a już z pewnością nie Elżbieta Bennet. Jednak nie każdy jest tym. za kogo się podaje. a miłość może zmienić wszystko.

Wydawnictwo: Heraclon International

Cena: 21.95


:

: https://woblink.com/ebook/pamietnik-4-henryk-grynberg-204634u

Cena:kody podświadomości pawlikowska, słuchowisko calineczka, afazjologia, erotyczne audiobooki, najmniejszy słoń świata, plotka lesley kara, książka z okienkami pytania i odpowiedzi, mróz chyłka tom 1, cykl z joanną chyłką, prawo dla ekonomistów, imperium kapuściński, współczesne teorie przekładu, witajcie w puppet show, e książka, griffin podstawy zarządzania organizacjami pdf, to nie jest do diabła love story pdf, baśnie japońskie pdf, książki marzeny rogalskiej…