Przeklęty książę

Przeklęty książę

Autor: Erin Watt

Reed Royal był niczym książę z bajki – przystojny. bogaty. wpływowy. Dziewczyny za nim szalały. faceci chętnie zajęliby jego miejsce. Jednak najpiękniejsze pozory mogą najboleśniej mylić. Dla Elli Reed okazał się księciem z koszmaru.

Świat Reeda zadrżał w posadach. gdy pojawiła się w nim Ella. i rozpadł się niczym domek z kart. gdy odeszła. Do tej pory był podziwiany. teraz wszyscy widzą. jak nisko upadł. Nikt nie wierzy. że można go jeszcze ocalić.

Tymczasem wrogowie chcą wykorzystać chaos. który wkradł się do pałacu Royalów – i zrujnować całą rodzinę. o ile wcześniej nie zrobi tego sam Reed.

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 39.9


Za nasze winy

Autor: Ewa Bauer

Chciałeś się tułać po świecie. będziesz się tułał. ocierając o śmierć bliskich. aż czwarte pokolenie zmaże twoje winy

Jest druga połowa XVIII wieku. Joseph nie chce być kolejnym pokoleniem Neubinerów. którym przeznaczone jest tułacze życie. Zabiera żonę oraz trzech synów i razem decydują się szukać szczęścia na terenach Królestwa Galicji i Lodomerii. Ich małą ojczyzną stają się Łany. niewielka osada. gdzie remontują stary młyn i zaczynają spokojne życie. Kiedy wydaje się. że zła passa towarzysząca rodzinie minęła. na scenę wkracza tajemnicza moneta. fascynująca każdego. kto bierze ją w dłonie.

Czy opowieści o klątwie są tylko legendą. czy moneta naprawdę skrywa złowieszczą tajemnicę?

Historia wielopokoleniowej rodziny wskazująca. jak ważny jest szacunek dzieci do matki oraz więzi rodzinne. Polecam!

Edyta Świętek.

autorka sag rodzinnych Spacer Aleją Róż i Grzechy młodości

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Wojownicy (tom 6). Czarna godzina. Wojownicy. Tom VI

Autor: Erin Hunter

Czas spełniających się przepowiedni

Klan Pioruna wygrał bitwę. która miała go unicestwić. Odwaga Ognistego Serca ocaliła jego pobratymców. chociaż jednego kota uratować się nie udało.

Wygrana bitwa nie kończy wojny – nowy przywódca klanu zmierzyć się musi ze złowieszczymi zakusami Tygrysiej Gwiazdy. który nie spocznie. póki nie dokona zemsty na swoim poprzednim klanie.

Nadszedł czas. gdy wypełnią się przepowiednie i narodzą się bohaterowie…

Finał pierwszej serii świetnie przyjętego cyklu „Wojownicy”!

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 30.9


ISBN

9788379618811: Wydawnictwo

Format

19.49: https://woblink.com/ebook/wiecej-czerwieni-katarzyna-puzynska-12015u

Cena:


Kubuś Puchatek

Autor: A. A. Milne

Wzruszające. pełne liryzmu przygody Krzysia i jego przyjaciół – pluszowych zabawek – w Stumilowym Lesie. Obdarzone ludzkimi cechami charakteru zwierzątka śmieszą i bawią z jednej strony naiwnością. z drugiej – filozoficznym podejściem do życia. Niezwykłe ilustracje Ernesta H. Sheparda oraz doskonały przekład Ireny Tuwim sprawiają. że od wielu lat książeczki o Krzysiu. Puchatku. Kłapouchym i Prosiaczku należą do ulubionych lektur dzieci i dorosłych.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 26.99machiavelli ksiaze, julian rok, dług nina pdf, cholernie mocna miłość, wiosna pełna tajemnic pdf, tajni współpracownicy, medycyna energetyczna, krzysztof jonas, instalacje elektryczne w obiektach budowlanych, paweł iwanowicz cziczikow, książka chłopcy z placu broni, ksin, maciej szlinder, sensacjexxwieku, polskie piękno, teresa michałowska…