Perswazyjny poker

Perswazyjny poker

Autor: Adam Czajkowski

To nie jest książka do czytania. To talia technik wpływu!

Perswazyjny poker to książka oparta na pomyśle krótkich i praktycznych rozdziałów. Jej struktura to 54 karty. tak jak w klasycznej talii kart do gry. Znajdziesz w niej przekrojową wiedzę z zakresu perswazji konwersacyjnej. komunikacji. prezentacji i etycznych technik wywierania wpływu. a nowatorska forma książki da ci możliwość praktycznego treningu.

Trzy minuty! Tyle czasu potrzeba. aby zapoznać się z jedną z kart.

 • Techniki są proste i gotowe do natychmiastowego zastosowania. Mimo że ich źródłem jest wiele naukowych prac i badań. autorzy przetłumaczyli ich treść na przystępny i łatwy język.
 • W każdym rozdziale jest szereg przykładów z różnych obszarów życia i biznesu. a

  49.9: https://woblink.com/ebook/firmy-szybkiego-wzrostu-jason-lemkin-aaron-ross-172752u

  Cena: Aaron Ross


  ISBN

  9788380759749: Wydawnictwo

  Format

  29.9: https://woblink.com/ebook/awesome-ksiega-malych-cudownosci-pasricha-neil-malwina-maria-stopyra-173230u

  Cena:


  Temple Tower

  Autor: H.C. McNeile

  One of the men is Captain Hugh „Bulldog” Drummond – an officer with a strong desire for adventures. His friend. Peter. who tells this exciting story about a man who fears his life and desperately needs the help of a friend to penetrate the sinister Temple Tower. The author. as always makes an interesting story. The plot is full of dynamics actions.

  Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

  Cena: 14.9


  Ronald Standish

  Autor: H.C. McNeile

  Ronald Standish takes only those matters that interest him. He kills himself to find the killer. This story will surprise everyone. After all. the idea of?? the author is very unusual. A person decides to take extreme measures in order to solve the riddle.

  Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

  Cena: 14.9


  Emigracyjna dekada

  Autor: Agnieszka Walaszek

  Pisze o prywatnych. intymnych sytuacjach ze swojego życia. O tym. że miało być cukierkowo. a jak się okazało było gorzko. Książka nie jest tylko wyżaleniem się czytelnikowi. jak na emigracji jest źle. Płynie z niej nadzieja. że nieważne jak trudno. ciężko – zawsze jest światełko w tunelu. Można wyjść z każdej sytuacji i być szczęśliwym. Nie jest to łatwa droga. ale na każdy szczyt idzie się pod górę. Mimo iż to męczy. a czasem wykańcza. to będąc już na szczycie – widok zapiera dech w piersiach i nabiera się pewności. że warto było przejść tę drogę.

  Agnieszka Walaszek (ur. 1982 w Tarnowie) mieszkała w pięknej wsi Lichwin. gdzie spędziła większą część swojego życia. Po ukończeniu VII LO w Tarnowie. nie udało jej się dostać na upragnioną polonistykę. Rok p

  Wydawnictwo: Axis Mundi

  Cena: 29.9  stara baśń audiobook, rzucanie palenia książka, michael tsokos, michał pauli, głupia baba, żona na pełen etat, transgresywny, marinelli carol, idiograficzne, komnenowie, elżbieta kosobucka, 365 dni audiobook, uruszczak historia państwa i prawa polskiego, renata szczepanik…