Inspektor Andreas i praskie dossier

Inspektor Andreas i praskie dossier

Autor: Browne Marshall

Praskie dossier

Jako wybitny śledczy z Europolu Anders – bohater rzymskiej policji – zostaje wysłany do Pragi. by odnaleźć tajemnicze. nieopublikowane dossier. które podobno zawiera porażające oskarżenia wobec prominentnych czeskich liderów biznesu. Co kryje się za zagadkowymi groźbami autora dossier. który. na wzór słynnej Kafkowskiej postaci. nazywa siebie „Józefem K”? Tropy wiodą do przeszłości. do Praskiej Wiosny 1968 roku oraz StB – komunistycznej służby bezpieczeństwa – i jej ofiar. Czy Anders. znalazłszy się między siłami represji a zemstą. zdoła powstrzyma przemoc. zanim sam stanie się ofiarą?

Wydawnictwo: Harde Wydawnictwo

Cena: 34.99


Świadczenie postojowe.Tarcza antykryzysowa.Prawo Pracy i ZUS

Autor: Praca Zbiorowa

W ramach tzw. tarczy antykryzysowej osoby samozatrudnione i pracujące na podstawie umów cywilnoprawnych po spełnieniu warunków określonych w ustawie mogą otrzymać z ZUS świadczenie postojowe. Jest to rodzaj jednorazowej wypłaty z tytułu przestoju ekonomicznego w wyniku wprowadzenia stanu epidemii. Publikacja zawiera szczegółowe omówienie zagadnienia na konkretnych przykładach oraz wypełnione wzory wniosków o świadczenie postojowe: dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz dla osoby zatrudnionej na podstawie umowy cywilnoprawnej.

W publikacji przedstawiono odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

• Jakie warunki trzeba spełnić. aby skorzystać ze wsparcia?

• Ile wynosi świadczenie postojowe?

:

Cena:


1

:

:

Cena:dieta paleo pdf, agnieszka wantuch, kłamczuch, roch siemianowski audiobook, osada horror, upadek komunizmu w polsce krótko, weblink, sposob na elfa, 365 dni lipińska chomikuj, chrzanowska pedagogika specjalna pdf, motywacja bez granic, imien, zacharia sitchin, kompendium wiedzy o żywności żywieniu i zdrowiu pdf, tematy wypracowań z pana tadeusza, seks w samolocie…