Długie cienie

Długie cienie

Autor: Erin Hunter

Klany są pogrążone w chaosie. Klan Cienia odwrócił się od Klanu Gwiazdy. zawierzając mrocznym przepowiedniom Sola. niezwykłego kota. który przepowiedział zaćmienie słońca. Ale nie wszyscy stracili wiarę w wojowniczych przodków. Szukając odpowiedzi. Sójcza Łapa odkrywa przeszłość klanów. sięgającą dalej niż Klan Gwiazdy. a Ostrokrzewiasty Liść obawia się. że gdy koty przestaną wierzyć. odmówią też życia w zgodzie z kodeksem wojownika. W międzyczasie Lwi Płomień jest torturowany krwawymi wizjami. w których zabija swoją dawną przyjaciółkę. Wkrótce na jaw wychodzi tajemnica. która rzuci mroczne cienie na przyszłość rodzeństwa…

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 32.9


ISBN

9788328715660: Wydawnictwo

Format

29.6: https://woblink.com/ebook/jak-zapewnic-swojemu-dziecku-najlepszy-start-mikolaj-marcela-anita-janeczek-romanowska-204551u

Cena: Anita Janeczek-Romanowska


Morderca z Fryzji Wschodniej

Autor: Klaus-Peter Wolf

Miasteczko Aurich we Fryzji. Domy w wypielęgnowanych ogrodach. sielska atmosfera. do tego niesamowity krajobraz Morza Wattów – akwenu wód przybrzeżnych odsłanianych całkowicie podczas przypływów. Pierwsze morderstwo spada na mieszkańców jak grom z jasnego nieba. a nie wiedzą. że to początek groźnej serii. Blady strach pada zwłaszcza na członków Stowarzyszenia Tęcza. którego podopiecznymi są osoby niepełnosprawne. Zarówno pierwsze zabójstwo. jak i kolejne mają z nim bezpośredni związek. Nadkomisarz Ann Kathrin Klaasen zaczyna tropić zabójcę. Skupiona na pracy nie zauważa. że jej życie rodzinne wali się w gruzy…

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 30


Rusz z miejsca

Autor: Pema Chördön

Bestsellerowa książka Rusz z miejsca Pemy Chödrön oparta jest na buddyjskiej koncepcji shenpa. która pomaga nam dostrzec. jak lęki oraz zakorzenione w nas nawyki wywołują gniew. poczucie winy. nienawiść do samych siebie i skłonność do nałogów. Gdy zdiagnozujemy te negatywne wzorce – możemy rozpocząć walkę z nimi i ruszyć nową ścieżką.

„Ścieżka ta pozwala odkryć trzy podstawowe ludzkie cechy” wyjaśnia Pema Chödrön. „Naturalną inteligencję. ciepło i otwartość. Każdy człowiek dysponuje tymi cechami i może wykorzystywać je do pomocy sobie samemu i innym”.

Książka Rusz z miejsca daje szereg wskazówek. jak uaktywnić te cechy. Pema Chödrön z właściwą jej życzliwością pomaga zrobić nam pierwszy śmiały krok w stronę nowego sposobu życia. które przyniesie pozy

29.9: https://woblink.com/ebook/depresjologia-komorowska-agata-180150u

Cena:


Love-Hate. Hate-Love

Autor: Anna Wolf

Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie on nią pała. Ma żal do kobiety. że zrobiła z niego idiotę. kiedy byli jeszcze nastolatkami.

Czy tego chcą. czy nie. stają się rodziną. gdy jego brat i jej siostra postanawiają powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Jednak – chociaż minęło wiele lat – Nick nie potrafi wybaczyć Melindzie.

Wkrótce się dowiedzą. że mimo wzajemnych uprzedzeń będą musieli zakopać topór wojenny. bo w obliczu rodzinnej tragedii zostają opiekunami. a właściwie rodzicami. dwojga osieroconych dzieci.

Czy Nick i Melinda będą w stanie sprostać powierzonemu im zadaniu w imię wyższego dobra?

Nikt nie mówił. że mają się pokochać. a przynajmniej mężczyźnie wydaje się to niemożliwe.

Wydawnictwo: Wy

Cena: 21.76


https://woblink.com/product-publication/download/29201/epub

1:

:

Cena:


Potęga zemsty

Autor: Komorowski Daniel

Synowie Ragnara dokonują okrutnej zemsty za śmierć ojca.

Pod wodzą Ivara wikingowie zdobywają odległe i nieznane im dotąd ziemie. gdzie pozostawiają krwawy ślad.

Jeszcze nie wiedzą. że przyjaciele okażą się wrogami. zmuszając ich do nadludzkich czynów. a narodziny prawdziwego berserka naznaczone zostaną krwią i cierpieniem.

Zdrady wprawią w osłupienie sojuszników. a akty zemsty zszokują wrogów. Świat wikingów zachwieje się w posadach. W makabrycznych egzekucjach i wielkich bitwach znowu przyjdzie zginąć ważnym postaciom.

Do czego może się posunąć wojownik. by odzyskać utraconą chwałę?

Daniel „Dantez” Komorowski – od zawsze zainteresowany średniowieczem. ówczesnymi wojami i bitwami. Najbardziej zafascynowali go wikingowie. dzięki czemu powstała ta książka.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 34.9


ISBN

9788366575776: Wydawnictwo

Format

20.89: https://woblink.com/ebook/naprawde-jeremy-clarkson-bozena-jozwiak-michal-jozwiak-michal-strakow-203648u

Cena:kissing both, rymowanki z jd, fulton sheen książki, homo creator, mass effect 1 solucja, już nikogo nie słychać, dziewczyna z pociągu mobi, książka herbert, początki (prawie) wszystkiego, sonet iv mikołaj sęp szarzyński, fizyka atmosfery, komando śmierci, damy ze skazą chomikuj, susskind, słownik wyrazów frazeologicznych, zabłądziłam olejnik, wprowadzenie do psychologii pdf, karina szafranska, uczta platona pdf, prawdziwa historia internetu…