Nunchi

Nunchi

Autor: Euny Hong

Strategia życia na miarę XXI wieku

Doskonaląc nunchi. udoskonalasz siebie

Cały świat z uwagą i nieskrywaną ciekawością podgląda koreańskie tajniki urody. Okazuje się jednak. że nie tylko w sferze beauty możemy się czegoś od nich nauczyć. W dzisiejszym rozpędzonym świecie. w którym nowe technologie zaburzają realność stosunków międzyludzkich. istnieje sposób na poznanie myśli drugiego człowieka i porozumienie dusz.

Dlaczego niektórzy brylują w towarzystwie. pną się po drabinie sukcesu. doskonale dogadują się z innymi. a ty wchodzisz do pokoju pełnego ludzi i nagle wszyscy milkną?

To zasługa NUNCHI tłumaczonego jako „mierzenie okiem”. Pomyślisz – kolejna moda. Marie Kondo stosunków interpersonalnych… Nie! To naczelna zasada koreańskiego życia. działająca od tysięcy lat!

Koreańscy rodzice dbają. by ich dzieci ćwiczyły nunchi. Wiedzą. że dla jednych to dar. dla innych umiejętność. która pomaga w życiu osobistym i zawodowym. Nie ma znaczenia. z jakiej pozycji startujesz – biznesowej czy społecznej – nunchi zawsze zapewni ci sukces. szczęśliwe życie i dobry kontakt z otoczeniem. To koreańskie korepetycje z inteligencji emocjonalnej i świadomości sytuacji. Sposób na przetrwanie i dobre samopoczucie. Jedyne. czego potrzebujesz. to oczy. uszy i chęć zwrócenia uwagi na drugiego człowieka.

Nunchi to koreańska supermoc. która przyda się każdemu

„Evening Standard”

Wszyscy powinniśmy zacząć praktykować nunchi

„The Times”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 36


Samodzielne usuwanie lęku. stresu i depresji. Bez leków i terapii

Autor: David Servan-Schreiber

Miliony ludzi sięga po leki lub psychoterapię aby złagodzić objawy depresji. ale jak dowodzą najnowsze badania. istnieją metody. które są bardziej skuteczne i przynoszą trwałe korzyści zdrowotne. Autor przedstawia siedem naturalnych technik leczenia nerwicy i depresji. o naukowo potwierdzonej skuteczności. Bazują one na naturalnej więzi między ciałem i umysłem. Samodzielnie przeprowadzony trening regulujący rytm serca złagodzi stres i poprawi Twój nastój. Aktywność fizyczna. dieta wzbogacona w niezbędne kwasy omega-3 oraz metoda EMDR pomogą wyeliminować traumatyczne przeżycia z przeszłości. Nauczysz się tak przeprogramować mózg. żeby przestał skupiać się na bolesnych wspomnieniach i dopasował się do obiektywnej rzeczywistości. Pokonaj najczęstsze sc

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Felix. Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa

Autor: Rafał Kosik

Druga część kultowego cyklu ‚Felix. Net i Nika’. Kim są tajemnicze zjawy. podążające za bohaterami? Do czego służy maszyna odnaleziona w tajnej bazie wojskowej? Jeśli lubicie się śmiać i bać. wybierzcie sięw podróż do świata. w którym wszystko jest możliwe. Powieść otrzymała tytuł „Książki Roku 2005”. przyznany przez Polską Sekcję IBBY (International Board on Books for Young People).

Wydawnictwo: Powergraph

Cena: 25


https://woblink.com/product-publication/download/184846/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:


Trzy odbicia w lustrze DODRUK

Autor: Zbigniew Zborowski

Czy można ocalić miłość. kiedy świat wokół płonie? Jak wziąć w ramiona dziecko. kiedy ręce ma się unurzane we krwi?

Latem 1939 roku Zosia marzyła o lepszym życiu. O tym. by się na dobre wyrwać z biedy warszawskiego Powiśla. zdobyć wykształcenie i spokojną przyszłość. Prawie się jej udało. Prawie. Ostatecznie jednak wszystko poszło nie tak. I to nie tylko za sprawą wojny. która zastała ją w majątku ziemskim na Wołyniu. do którego wkrótce wtargnęli Sowieci. Przede wszystkim podjęła jedną złą decyzję. która zaważyła na całym jej życiu.  Może to skutek klątwy rzuconej na nią jeszcze przed wojną? Zosia przeciwstawia się złu. uzbrojona jedynie w miłość. Do swojej córki. do wypróbowanych przyjaciół i… do tajemniczego mężczyzny o oczach anioła. któ

1:

Cena:


Podstawy ekonomii. Ćwiczenia i zadania

Autor: Eugeniusz Kwiatkowski

Zawarty w publikacji „Podstawy ekonomii. Ćwiczenia i zadania” materiał pozwala nie tylko pogłębić i utrwalić wiedzę oraz umiejętności posługiwania się podstawowymi kategoriami i narzędziami analizy ekonomicznej. ale również szybko sprawdzić stopień opanowania nabytej wiedzy.

Układ nowego wydania zbioru ćwiczeń i zadań odpowiada układowi podręcznika głównego – „Podstawy ekonomii” pod red. Romana Milewskiego i Eugeniusza Kwiatkowskiego. (IV wydanie. Wydawnictwo Naukowe PWN. Warszawa 2018). Ćwiczenia zawierają. dostosowane do poszczególnych rozdziałów. testy prawda-fałsz. testy wyboru z jedną tylko prawdziwą odpowiedzią. a także zadania oraz problemy do dyskusji. Na zakończenie każdego rozdziału zamieszczone są odpowiedzi do testów

32.99: https://woblink.com/ebook/dobre-matki-alex-perry-133783u

Cena:


Niewyjaśnione okoliczności

Autor: Shepherd Richard

Pasjonująca i niezwykle poruszająca opowieść wybitnego lekarza medycyny sądowej. który przeprowadził ponad 23 tysiące sekcji zwłok. opiniował autopsję księżnej Diany (jego opinia była kluczowa dla śledztwa) i uczestniczył w wyjaśnianiu wielu głośnych spraw z pierwszych stron gazet. takich jak masakra w Hungerford czy atak na World Trade Center.

Dr Richard Shepherd. czołowy brytyjski lekarz medycyny sądowej. poświęcił swoją karierę zawodową odkrywaniu tajemnic śmierci.

Gdy ktoś umrze śmiercią gwałtowną lub z niewyjaśnionych przyczyn. zadaniem dr. Shepherda jest ustalić przyczynę zgonu. Każda sekcja zwłok to swego rodzaju zagadka kryminalna – a dr Shepherd przeprowadził ich w swoim życiu ponad 23 tysiące. Dzięki swoim umiejętnościom. oddaniu i wnikliwości jest w stanie odpowie

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9


Projektowanie doświadczeń

Autor: Gałązkiewicz Igor

Dlaczego istotą rzeczy stało się doświadczenie klienta? Jak jest projektowane? Dlaczego w sklepach sprzedaje się wrażenia. a nie tylko produkty? I dlaczego sklepy stały się połączeniem laboratorium. galerii sztuki i placu zabaw?

Co wspólnego z projektowaniem doświadczeń mają kurz. kosmos i kaszmir? Co łączy kapsułowe kolekcje i limitowane edycje z masową produkcją?

Dlaczego w dobie najnowszych technologii świat stał się tak nostalgiczny i tęskni za rzemieślniczym kunsztem. esencjonalnymi ideami i autentyzmem?

Czym jest luksus w czasach wszystkiego? I wreszcie – dlaczego rzecz tkwi w idei?

Projektowanie doświadczeń to porywająca podróż po świecie marketingu. designu i architektury. Opowieść o tym. jak

25.6: https://woblink.com/ebook/dzieci-umyslu-orson-scott-card-9067u

Cena:jakoś to będzie. szczęście po polsku, ziemia obiecana audiobook, kulińska lucyna, józef marecki, korespondencja biznesowa po angielsku, christina lauren szalona noc pdf, enemy territory: quake wars, laura martin, ogród zła, namietny pocalunek, marketing podręcznik, nieprzejednana honor, przewodnik po gdańsku pdf, pianie kogutów, płacz psów, kasjaniuk grzegorz, słodkie życie online, wypracowanie katarynka klasa 5, oliwia sobczak, serce z kryształu, od pierwszego wejrzenia kristen ashley…