9 największych tragedii starogreckich

9 największych tragedii starogreckich

Autor: Eurypides

„9 największych tragedii starogreckich” to zbiór tragedii największych ateńskich poetów: Ajschylosa. Sofoklesa oraz Eurypidesa. twórców nowego gatunku. jakim jest dramat. ukazujący w sposób nowatorski ludzki los. cierpienia i namiętności. Do zbioru zaliczają się: Ajschylos – „Oresteja”. „Prometeusz w okowach”. Sofokles – „Elektra”. „Król Edyp”. „Antygona”. Eurypides – „Bachantki”. „Hippolytos uwieńczony”. „Ifigenia w Aulidzie”. „Medea”.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 49.9


Nie będzie jutra

Autor: Agata K. Gójska

Meryl Hall ma 41 lat. Jest transplantologiem ezoterycznym. Oznacza to. że potrafi wyciągnąć z człowieka nerkę. nie otwierając jego ciała albo podtrzymać przy życiu pacjenta z wyciągniętym sercem nawet przez kilka dni. Mimo to Meryl uważa się za przegraną. Zawiodła ją rzeczywistość. w której ani świat. ani ludzie nie spełnili jej oczekiwań. Nie ma już marzeń i wyzbyła się złudzeń. a w żadnej pracy nie zagrzewa miejsca na długo.

Kipiąca w niej gorycz znajduje ujście po ostatniej utracie pracy i wkroczeniu w świat przestępczy. Meryl wplątuje się w handel organami. Robota jak robota. tylko pacjenci mniej szablonowi. Wszystko to pod jadowitym okiem niespełna rozumu szefa. Pana Organka. który wypowiedział wojnę złu większemu od samego siebie.

Ciemnymi uliczkami Harenhall co noc przemyka

https://woblink.com/product-publication/download/196512/epub: 1

Cena:ks edward staniek, sekretne życie zwierząt, jakos to bedzie, wacław forajter, zielona sukienka książka, quo vadis streszczenie szczegółowe audiobook, e booki za darmo, sebastian fitzek terapia, kickster alfa, kroniki portowe książka, świadectwo kości, yalom istoty ulotne, zaproszenie jak napisac, gorzej być nie może książka, pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki, książki romantyczne pdf…