Format

Format

PDF: 176973

https://woblink.com/ebook/pracodawca-przed-sadem-pracy-zmiany-w-przepisach-procesowych-rafal-krawczyk-176973u

:

Cena:


Husarskie skrzydła

Autor: Paweł Wakuła

Husarskie skrzydła – 10 opowiadań z czasów Rzeczypospolitej szlacheckiej to trzecia książka z serii „Zdarzyło się w Polsce”. W pięciu tomach współcześni autorzy książek dla dzieci i młodzieży. pasjonaci historii. ukazali węzłowe punkty polskich dziejów. widziane oczami zwyczajnych ludzi: szlachciców. mieszczan i pańszczyźnianych chłopów – naszych przodków. Za ich sprawą czytelnik Husarskich Skrzydeł przeniesie się w czasy Stefana Batorego. Zygmunta III Wazy. Jana III Sobieskiego. będzie świadkiem pierwszej wolnej elekcji. bitwy pod Chocimiem i obrony Częstochowy. Dowie się o tragicznych losach Maryny Mniszchówny i Samuela Zborowskiego oraz… skąd w Europie wzięła się kawa!

Książki z tej serii dedykujemy tym. którzy cenią i lubią historię oraz tym. którzy… za nią nie przepadają! Dzięki nim przekonają się. że historia Polski jest barwna i ciekawa. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i trzymających w napięciu. dramatycznych wydarzeń.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 22.9


Znak

Format: EPUB.MOBI

12.9

1:

Cena:skóra azjatycka pielęgnacja po polsku pdf, maria krzysztof byrski, dziennik bridget jones online pl, percy jackson i morze potworów pdf, gestis, andreas moritz oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego, the guarded heart pdf, trzy po trzy fredro, podstawy terapii zajęciowej, colleen hoover wszystkie nasze obietnice, michaił bułhakow mistrz i małgorzata, saga o walhalli, miłość na gwiazdkę, darmowa biblioteka online, leśna polana michalak pdf, przed świtem pdf, atrybuty kobiecości, irena hejduk, pod skórą agata czykierda grabowska, chloran vii potasu, henryk pająk książki…