ISBN

ISBN

9788324060610: Wydawnictwo

Format

74.99: https://woblink.com/ebook/chrzescijanstwo-leszek-kolakowski-175984u

Cena:


ISBN

9788381295635: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/o-polnocy-w-czarnobylu-nieznana-prawda-o-najwiekszej-nuklearnej-katastrofie-adam-higginbotham-170287u

Cena:


Przeznaczeni

Autor: Katarzyna Grochola

Oto jest! Nowa powieść Katarzyny Grocholi.

Los? Przypadek? Co kieruje naszym życiem?

Życiowo prawdziwa. nasączona nadzieją i dojrzałym optymizmem. ta książka to Twoje przeznaczenie

O tej książce można opowiadać na wiele sposobów. Na przykład tak: Przeznaczeni to historia pięciu osób. Pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. ale już wkrótce zbiegi okoliczności i przypadkowe na pierwszy rzut oka zdarzenia sprawią. że ich drogi nierozerwalnie się połączą.

Olin jest rozchwytywaną autorką kryminałów. Ma wszystko: pieniądze. sławę. sukces. jest nawet zakochana. Problem w tym. że nie do końca szczęśliwie. Od wielu lat ma romans z żonatym facetem. Historia jakich wiele: ona kocha jego. on kocha tylko ją. no ale żona. dzieci…

Gabrysia pracuje w kasynie. Każdego dnia obserwuje ludzi. którzy wygrali albo przegrali. Sama jest nieufna i żyje na uboczu. Aż do momentu. gdy – przypadkiem – spotyka Mateusza.

Mateusz jest zdolnym grafikiem i beztroskim singlem. Ma pieniądze i kobiety. Pieniądze co prawda pożyczył swojemu przyjacielowi Kubie. ale kobiet w jego życiu nie brakuje – pojawiają się i znikają. Wszystko się zmienia. gdy spotyka Gabrysię. Ta kobieta to dla niego tajemnica. którą musi rozwikłać.

Kuba jest alkoholikiem. Niepijącym. W poszukiwaniu lepszego jutra wyrusza do Stanów Zjednoczonych. Pożyczone od Mateusza pieniądze błyskawicznie trafiają w ręce Jurka (zwanego Jerrym). polskiego emigranta. który w Ameryce dorobił się synów i kolejnych żon. a także paru szemranych interesów. na których nieustannie ma nadzieję się dorobić.

Historie wszystkich bohaterów zbiegają się w kulminacyjnym punkcie. Jedni otrzymają szansę od losu. inni tę szansę bezpowrotnie stracą…

Przeznaczeni to absolutny majstersztyk. na który warto było czekać cztery długie lata. Katarzyna Grochola. najpopularniejsza polska pisarka. postawiła wszystko na jedną kartę i napisała powieść. jakiej jeszcze nie było. Przemyślaną i misternie skonstruowaną. Mądrą. czasem zabawną. a momentami bardzo poważną. O poplątanym życiu. wzlotach i upadkach. O zderzeniach z rzeczywistością. ale nasączoną dojrzałym optymizmem. To powieść. w której gra toczy się o naprawdę dużą stawkę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 33.9


ISBN

9788379767564: Wydawnictwo

Format

16.45: https://woblink.com/ebook/czern-kruka-ann-cleeves-129723u

Cena:


Nero

Autor: Sarah Brianne

Dla Nero. króla Legacy Prep. Elle jest tylko zadaniem do wykonania – jego przepustką do mafijnych szeregów i szansą na zdobycie uznania w oczach własnego ojca. Chłopak nigdy nie znał takiej dziewczyny jak ona. Jedyne panny. które kiedykolwiek zaprzątały jego myśli. to te. które wskakiwały mu do łóżka. I to wtedy. kiedy mówił im. że mają to zrobić.

Elle się boi.

Dla Elle Nero był tylko ciekawym zjawiskiem. które lubiła podziwiać z daleka. Obserwowała go jak film. na którego oglądanie nie miała czasu. Jej codzienna rzeczywistość była walką o przetrwanie na szkolnych korytarzach i zapewnienie ochrony najbliższej przyjaciółce. Chloe.

Zły czas. złe miejsce.

Kiedy Elle przez przypadek staje się świadkiem porachunków mafijnych. drogi jej i Nero w końcu się

1:

Cena:


ISBN

9788380537064: Wydawnictwo

Format

15.5: https://woblink.com/ebook/saturn-bezlitosna-sila-t-3-agnieszka-lingas-loniewska-176932u

Cena:tesknota silnej kobiety za silnym mezczyzna, duża książka o aborcji, erynie krajewski, potęga podświadomości ebook, emmanuel todd, rzeczywistość nie jest tym, czym się wydaje, dostojewski zbrodni i kara, dama pikowa puszkin, gta vice city mapa paczek, karina szafranska, arkadiusz kierys, audiobook szewczyk dratewka, w złotej ordzie, władysław tatarkiewicz historia filozofii tom 2 pdf, języczni, komando śmierci, jakub szamalek, oficyna literacka noir sur blanc, system finansowy w polsce, natura i kultura, rzecz o sowach, tomasz kopyra, tylko umarli wiedza, jedz i chudnij z dietą sirt pdf…