Fenomen poranka

Fenomen poranka

Autor: Hal Elrod

Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny. autor programu Miracle Morning – w książce Fenomen poranka uczy. jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom. które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda. udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego. pełnego sukcesów życia.

Miracle Morning to program 30-dniowej przemiany nawyków związanych z poranną rutyną. dzięki któremu nauczysz się. jak z radością zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją siebie. Książka Elroda to zbiór sześciu sprawdzonych praktyk. pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze. po lekturze Fenomenu poranka. z pewnością uda ci się to zmienić. Ta prosta metoda może całkowicie odmienić twój harmonogram dnia i uświadomić ci. że długie spanie wcale nie jest tym. czego potrzebujesz.

Korzyści. jakich możesz oczekiwać po lekturze tej książki. to m.in.:

• poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania;

• zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód;

• lepsza kondycja fizyczna. a nawet redukcja wagi;

• zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy;

• osiąganie lepszych wyników finansowych;

• motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia!

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 34.9


ISBN

9788381320641: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/tanczaca-w-ogniu-magda-mila-129685u

Cena:


Szachownica flamandzka

Autor: Arturo Perez-Reverte

Ktos popelnil morderstwo w 1472 roku. Klucz do zagadki tkwi wsród figur przedstawionych na flamandzkim obrazie Partia szachów mistrza Pietera van Huys. Ktos popelnil morderstwo w 1991 roku. Kluczem do zagadki jest ta sama partia szachów. która tajemniczy zabójca rozgrywa dalej piecset lat pózniej. Obydwie zagadki chce rozwiazac Julia. mloda konserwatorka sztuki – tym bardziej ze gina osoby w jej otoczeniu. Musi je rozwiazac. jesli sama chce przezyc. Szachownica flamandzka to wspaniala przygoda z pogranicza sztuki. szachów i mrocznej opowiesci detektywistycznej.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.99


Może pora z tym skończyć

Autor: Iain Reid

Będziecie się bać przez cały czas. Nie wiedząc dlaczego.

Na podstawie powieści powstał film w reżyserii Charliego Kaufmana (‚Być jak John Malkovich’. ‚Zakochany bez pamięci’. ‚Adaptacja’. ‚Niebezpieczny umysł’). W rolach głównych Jessie Buckley. Jesse Plemons. David Thewlis i Toni Collette.

Fenomenalnie skonstruowana. wściekle inteligentna powieść łącząca elementy thrillera psychologicznego i horroru. gwarantująca napięcie nie z tej ziemi!

Ona i on wyruszają w podróż samochodem. To ma być pierwsza wspólna wizyta u jego rodziców. On diablo inteligentny. szczerze zakochany. ona jeszcze nie jest pewna swoich uczuć. Spotkanie przebiega w dziwnej i mocno niepokojącej atmosferze. która z minuty na minutę coraz bardziej się zagęszcza…

Dziwna. intrygująca i mroczna opowieść o meandrach ludzkiej psychiki. Fascynująca rzecz o samotności. strachu i pogmatwanych relacjach. o emocjach. tożsamości. pamięci. prawdzie i fałszu. Coś dla miłośników seriali ‚Twin Peaks’. ‚Stranger Things’ i filmów Davida Lyncha.

Cytaty i rekomendacje:

Genialnie pokręcona. koszmarna wyprawa w głąb kruchych osobowości młodych kochanków. Moje klimaty!

Charlie Kaufman. reżyser ‚Zakochanego bez pamięci’ i ‚Adaptacji’

Reid łączy napięcie z filozofią. psychologią i grozą. a całość wieńczy wstrząsającym. mrożącym krew w żyłach zakończeniem. Tę stale zaskakującą powieść trzeba przeczytać kilkakrotnie.

‚Publishers Weekly’

Ten skromny objętościowo debiut jest nokautującym psychologicznym ciosem: pełna zwrotów akcji fabuła i zakończenie. które zapiera dech.

‚Library Journal’

Nad stronami ‚Może pora z tym skończyć’ unosi się nie tylko duch Davida Cronenberga. ale i samego Stephena Kinga. Nawarstwienie tajemnic w tej książce każe ją przeczytać co najmniej jeszcze raz – niespiesznie i uważnie. Może i nie objawią się kolejne sekrety bohaterów. ale psychologiczne terytorium ich podróży jest równie pełne mrocznych niespodzianek jak czarna dziura.

‚Chicago Tribune’

Kunsztowna opowieść Reida igra z naturą tożsamości. a atmosferę grozy osiąga w sposób naturalny: buduje mury z misternie układanych warstw duchowej udręki. aż spoza tych nieprzeniknionych ścian nie sposób już uciec.

‚Kirkus Reviews’

Oto rzeczy prawie pewne o Może pora z tym skończyć’: po pierwsze. przeczytacie tę książkę szybko. Naprawdę szybko. W jeden wieczór lub popołudnie. Porywa nieubłaganie – jak już zaczniecie. nie będziecie mogli się zatrzymać. Po drugie. gdy dotrzecie do końca i pojmiecie znaczenie tych ostatnich stron. nie będziecie mogli przestać o niej myśleć. Znajdzie sobie miejsce w waszych sercach. myślach i na jakiś czas tam zostanie – na kilka dni. tygodni. miesięcy bądź (jak w moim przypadku) na całe życie. Owszem. jest aż taka dobra.

Craig Davidson [Nick Cutter]. autor ‚Cataract City’ i ‚The Deep’

Portrety psychologiczne bohaterów zostały starannie opracowane. a zanim dotrzemy do szokującego zakończenia. czeka nas kilka pełnych grozy zwrotów akcji. Błyskotliwa i niecodzienna konstrukcja tej opowieści powinna przypaść do gustu zarówno wielbicielom thrillerów psychologicznych. jak i fanom horrorów. Mroczny i fascynujący debiut. który mocno daje w kość. ale też nie można się od niego oderwać.

‚Booklist’

Niby nie powinno zaskakiwać. że finał książki tak wciągającej. odmiennej i zakręconej okazuje jeszcze dziwniejszy. niż literacka podróż. która do niego przywiodła… ale i tak jest to zaskakujące. Powieść Reida to samochodowa wyprawa do samego jądra grozy.

Sjón. autor ‚Skugga Baldur. Opowieść islandzka’

Gdy raz zatopi w was pazury. już ich nie wyciągnie. Każde słowo w tej powieści jest na swoim miejscu i już od tego po plecach pełzną dreszcze grozy. Thriller psychologiczny. który zepsuje wam noc. i jest to z naszej strony jak największy komplement.

‚Bookish’

Sądzę. że nie wiem. co o tej książce sądzić. poza tym. że jest olśniewającą. rewelacyjnie skonstruowaną opowieścią w stylu Hitchcocka i że po takiej dawce dreszczy obgryzione paznokcie trzeba będzie ratować u manikiurzystki. Niezwykła. jakże wyjątkowa historia. zaraz po jej przeczytaniu naszła mnie myśl: ‚szalony strzał. ale prosto w dziesiątkę’.

‚The Huffington Post’

Piekielnie inteligentna. trzymająca w napięciu. emocjonująca i prawdziwie zapadająca w pamięć powieść. która rozkręca się niespiesznie. ale za to mistrzowsko. Reid znalazł sposób. by ożywić w nas dawne strachy.

‚The Los Angeles Review of Books’

Powieść Iaina Reida ‚Może pora z tym skończyć’ prześladuje mnie długo. długo po tym. jak skończyłem ją czytać.

‚Larry King’

W trakcie lektury nie da się stwierdzić. czy to horror. romans czy może nawet opowieść o wampirach. Powieść miesza gatunki i zachwycająco zbija z pantałyku. Jest przy tym inteligentna i aż do samego końca trzyma w niepewności.

‚Vancouver Sun’

Dawno nie było tak brawurowego i oryginalnego thrillera.

‚The Chicago Tribune’

Wiemy. kto w tym roku otrzyma literacką Nagrodę Nobla!

‚Better Homes & Gardens’

Iain Reid jest autorem dwóch znakomicie przyjętych przez krytykę pozycji niebeletrystycznych: ‚One Bird’s Choice’ i ‚The Truth About Luck’. którą dziennik ‚Globe and Mail’ zaliczył do grona najlepszych książek roku 2013. Reid publikował też w wielu północnoamerykańskich czasopismach. między innymi w ‚The New Yorker’. ‚The Globe and Mail’ i ‚National Post’. W roku 2015 otrzymał kanadyjską RBC Taylor Emerging Award Writer.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4król edyp opracowanie pdf, karpie bijem, alles liebe, technik usług kosmetycznych książka pdf, środki perswazji w tekstach literackich, nawiedzony dom audiobook, chemia analityczna pdf, ebook kolejne 365 dni, płuczka do złota, hanna krall fantom bólu, terapia lęku społecznego hope chomikuj, tylko dobre wiadomosci, paweł matuszewski, ida peb.pl, niezwykły talent, homer odyseja pdf, mocno mnie przytul…