ISBN

ISBN

9788375650952: Wydawnictwo

Format

16.99: https://woblink.com/ebook/zapiski-oficera-armii-czerwonej-sergiusz-piasecki-9321u

Cena:


Pola dawno zapomnianych bitew (Tom 5). Ostatnia misja Asgarda

Autor: Robert J. Szmidt

Pierwsza polska space opera wydana w USA z rekomendacjami Davida Webera. Nancy Kress. Mike’a Resnicka. Jacka Campbella. Kevina J. Andersona!

Asgard cudem unika zniszczenia podczas ataku na Ziemię. Podczas lotu w nadprzestrzeni narusza horyzont zdarzeń potężnej czarnej dziury i przenosi się w czasie o ponad sto pięćdziesiąt lat. Załoga admirała Rutty pojawia się w normalnej przestrzeni długo po zakończeniu exodusu ludzkości. po którym w Galaktyce pozostały jedynie niezliczone pola przegranych i dawno zapomnianych bitew.

Na pokładach okrętów należących do eskadry ostatniego rdzeniowca jest jednak wystarczająco wielu ludzi. by nasza cywilizacja mogła się odrodzić. Aby było to możliwe. Asgard musi wykonać ostatnią misję: wyruszyć szlakiem zagłady i odkryć wszystkie tajemnice Obcych. zarówno ma’lahn. jak i tych. którzy przybyli. by ich pomścić.

Niesamowicie wciągająca powieść”. – David Weber. autor cykli „Honor Harrington” i „Schronienie”

Łatwo być Bogiem to fascynujący wstęp do epickiej space opery. – Nancy Kress. zdobywczyni nagród Hugo i Nebula.

Szczerze polecam. – Mike Resnick. laureat nagród Hugo i Nebula.

Wartka opowieść… wciągająca lektura. – Campbell. autor bestsellerowego cyklu „Zaginiona Flota”

Napisana z rozmachem. ambitna. porywająca wyobraźnię space-opera. – Kevin Anderson. współautor cyklu „Diuna”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Boniecki

Autor: ks. Adam Boniecki

Dlaczego nie przywiązuje wagi do rzeczy i miejsc? Kim są jego mistrzowie? Czego żałuje. co zrobiłby inaczej? Co mu się nie podoba w polskim Kościele?

Niezwykły ksiądz w inspirującej rozmowie z dziennikarką ‚Tygodnika Powszechnego’ Anną Goc odsłania swoje życie i opowiada o doświadczeniach. które go uformowały. Wraca pamięcią do czasów okupacji. powojennej biedy. początków kapłaństwa. pobytu we Francji i w Rzymie. znajomości z Janem Pawłem II. Wspomina chwile. które zmieniły wszystko: pożegnanie z ojcem w wieku dziewięciu lat. powojenną Polskę i władzę. która pozbawiła go domu. Lekcje. które płyną z tych doświadczeń. są ważne dla każdego. Tak osobistej książki ks. Bonieckiego jeszcze nie było.

Tam. gdzie rozbiję swój namiot. jestem w domu. Kiedy się przep

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Latarnik

Cena: 29.9


(Nie)młodość

Autor: Natasza Socha

W ‚(Nie)młodości’ po raz trzeci splatają się losy bohaterów sagi Nataszy Sochy. Tym razem muszą zmierzyć się z kolejnym fetyszem naszych czasów – młodością. zachowywaną wbrew rozsądkowi i za każdą cenę. Starość nie zdobywa lajków. Siwa nitka we włosach. zmarszczki wokół oczu i doświadczenie budzą co najmniej lekceważenie. częściej niechęć. czasem też wstręt. Ale jak w dwóch poprzednich powieściach – ‚(Nie)miłości’ i ‚(Nie)piękności’ – z przewrotnym „nie” w nawiasie – i tym razem zakończenie całkowicie was zaskoczy. Klarysa większość życia ma już za sobą. ale kiedy trafia do domu opieki. rozpoczyna walkę nie tylko z atakującą ją chorobą. ale i ze starością. Marta jest trzydziestolatką. właśnie traci pracę i wieloletnią przyjaźń. W desperacji chwyta się wszystkiego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 39


https://woblink.com/product-publication/download/15155/epub

1: Autor

:

Cena:anna wolf serce gangstera pdf doci, kathryn lasky, finansowa sowa, gra o tron tom 1 pdf, marta sapała, marzena nykiel mąż, kukiełki i dusze, dante alighieri książki, internetowa biblioteka, edukacja zdrowotna pdf, duży sabotaż, materiał źródłowy, następne 365 dni, caroline angel, stanisław mocek, terapeutyczna moc nerwu błędnego, inżynieria powierzchni, zawód wiedźma pdf, jak sie nie zabic i nie zwariowac, podręcznik kreatywnego budowania, gra o tron mobi…