FC Mezzi 8 – W dwóch miejscach na raz

FC Mezzi 8 – W dwóch miejscach na raz

Autor: Zimakoff Daniel

Janek uczestniczy w specjalistycznych treningach w Farum. Równocześnie wciąż jest członkiem drużyny FC Mezzi. co sprawia. że piłka nożna bardzo go absorbuje. Ma problem ze znalezieniem czasu na naukę. dla kolegów. a także dla Uli. Często jest zmęczony na boisku. To jeden z powodów. dla których FC Mezzi przegrywa mecze. Tymczasem Mikołaj zachowuje się coraz dziwniej. jest bez przerwy zły na Janka. Czy Janek straci swojego najlepszego kolegę? Jak on sobie z tym wszystkim poradzi?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


1

:

:

Cena:


:

:

Cena:


Podróż – Intymne wyznania kobiety 5 – opowiadanie erotyczne

Autor: Bridgwater Anna

Piąta część gorącej i rozbudzającej zmysły serii o erotycznych przygodach prawdziwej kobiety.

Świat jest pełen mężczyzn. z którymi kobieta może się całować. w których może się ‚wgryzać’ i z którymi może iść do łóżka. Bohaterka opowiadań. zupełnie zwyczajna mieszkanka Kopenhagi. jest Don Juanem w kobiecej odsłonie. Nie potrafi odmawiać. Kocha męża i dzieci. ale to jej nie wystarcza. Bez podniecającej atmosfery towarzyszącej nowemu romansowi jej życie zatrzymuje się w miejscu. Dlatego gdy tylko nadarza się okazja. rusza do akcji.

Główna bohaterka Ea to postać inspirowana prawdziwą osobą i jej historią. Po odbyciu serii rozmów z tą kobietą pisarka Anna Bridgwater spisała jej wyznania w postaci opowiadań o jej sekretnym życiu. które prowadzi ona

:

Cena:


Kołyska Judasza

Autor: Andriej Kotin

W gorący sierpniowy wieczór profesor Krystian Kalberg przyjeżdża do Zielonej Góry. Wieczorem dzwoni do niego młoda kobieta. z którą miał następnego dnia rozmawiać o swojej książce dotyczącej procesów kobiet oskarżonych o czary. Kobieta proponuje wieczorne spotkanie w klubie. Krystian zgadza się i niebawem poznaje wyjątkowej urody dziewczynę. która błyskawicznie sprawia. że ich spotkanie traci formalny charakter. Mężczyzna nie wie. że zastawiono na niego pułapkę.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99trening twórczości, katarzyna pazdan, angielskie idiomy pdf, aron jasnowidz, podstawy pielęgniarstwa 2017, remigiusz mróz ekstradycja, kompendium wiedzy o żywności żywieniu i zdrowiu, krysicki włodarski tom 2, koper książki, dzieje herodota pdf, samantha young wszystko przed nami pdf, zasady metody socjologicznej pdf, światło, które utraciliśmy, kaprys milionera pdf, anita czupryn, brian tracy sprzedaż, danusha goska, smakoterapia 3, lipton bruce, kultura japonii pdf…